Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek

patrycja 21:11, 13 cze 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
ElzbietaFranka napisał(a)
Tyle roz wszedzie, ze czlowiek zawrotu glowy dostaje zapisune i ogladam w necie lista na jesien juz powstaje.

Patrycja bede na dzialce to spisze z metki i dam znac. Jeszcze mam jedna bardzo dobra. Odmiane wrzesniowa cud miód wieksze owoce.
Ta ciemna odmiana bardzo slodka mnjejsze owoce, ale od slodkosci gryzie w gardle.
Mam jeszcze trzeci krzak, ale dopiero w tym roku ma owoce wiec nie moge nic powiedziec o jego smaku.

Dobrze
____________________
Patrycja mój ogródek
patrycja 21:12, 13 cze 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
SlonecznyOgrod napisał(a)
Jeżówka pink bonbon podoba mi się bardzo. Mówią , że z ich nasion ewentualnie podstawowy gatunek wzejdzie.

Przed lawendą nic bym nie dawała, ona nadaje się znakomicie na sam brzeg. Ona tam się rozrośnie, rozłoży się do brzegu.


Właśnie na jej miejscu wypuszczają małe jeżówki, tak więc może coś z nich będzie
____________________
Patrycja mój ogródek
patrycja 21:21, 13 cze 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
lilie zaczynają
____________________
Patrycja mój ogródek
basia3012 00:26, 15 cze 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Dzięki Patrycjo za odwiedziny w moim ogródku. Obejrzałam sobie też Twój i muszą powiedzieć, że pięknie masz. Teraz róże królują. Te czerwone szczególnie piękne. A przedtem były cudne piwonie. Nie dojrzałam tylko tego Jana Pawła II . Pochodzę jutro dłużej. Dobrej nocy. Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Rumianka 14:42, 15 cze 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Toż to prawdziwy festiwal liliowy, taka ilość daje cudny efekt...muszę zainteresować się liliami, bo nigdy ich nie miałam, a są piękne...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
patrycja 21:42, 15 cze 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
basia3012 napisał(a)
Dzięki Patrycjo za odwiedziny w moim ogródku. Obejrzałam sobie też Twój i muszą powiedzieć, że pięknie masz. Teraz róże królują. Te czerwone szczególnie piękne. A przedtem były cudne piwonie. Nie dojrzałam tylko tego Jana Pawła II . Pochodzę jutro dłużej. Dobrej nocy. Pozdrawiam.

Zapraszam
____________________
Patrycja mój ogródek
patrycja 21:43, 15 cze 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Rumianka napisał(a)
Toż to prawdziwy festiwal liliowy, taka ilość daje cudny efekt...muszę zainteresować się liliami, bo nigdy ich nie miałam, a są piękne...


Polecam całym sercem
Na pewno znajdziesz dla nich miejsce.
____________________
Patrycja mój ogródek
violaskom 17:00, 24 lip 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Patrycja, wpadłam do Ciebie na festiwal kwitnących lilii, a tu tylko 2 zdjęcia? Proszę wstaw więcej fotek. Daj nacieszyć oczy taką ilością kwiatów! Pozdrawiam.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Anda 19:31, 13 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Hej Patrycjo, co u Ciebie? Wracaj
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Aurelllia 16:37, 02 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Szukam i szukam wątku, doszperałam się w końcu Pati co tam ? Wracaj do nas
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies