Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Mam na wymianę patyki hortensji

Pokaż wątki Pokaż posty

Mam na wymianę patyki hortensji

doradora 13:07, 27 sty 2017

Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
cześć, mam phantom, annabell biała, magical candle, limelight, pinky winky, vanille free. Wymienie je na: annabel różową lub odmiany których nie posiadam albo na jeżówkę.
____________________
Mary 17:27, 28 sty 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Przy okazji ubiorka (z innego wątku) mogę Ci jeszcze zaproponować patyczki Kyushu, Prim White i Great Star Le Vasterival.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
doradora 08:49, 30 sty 2017

Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Mary napisał(a)
Przy okazji ubiorka (z innego wątku) mogę Ci jeszcze zaproponować patyczki Kyushu, Prim White i Great Star Le Vasterival.


Prim White chętnie
____________________
Mary 22:10, 01 lut 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
OK.
Mam pozytywne doświadczenia z rozmnażaniem tej hortensji. Mam siedem małych sztuk, które powstały z jednego zakupionego krzaczka w wyniku "podziału" i z patyczków.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
SlonecznyOgrod 20:15, 16 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
doradora napisał(a)
cześć, mam phantom, annabell biała, magical candle, limelight, pinky winky, vanille free. Wymienie je na: annabel różową lub odmiany których nie posiadam albo na jeżówkę.


Hej. Jeśli jeszcze aktualne mam jeżówkę żółtą, białą i mix.
Ma też wiele, wiele innych (rudbekia, rudbekia pełna, pustynnik, Ślaz, ślaz piżmowy, ślazówka letnia, rozwar, nachyłek , kostrzewa sina, pysznogłówka cytrynowa, orlik, goździk brodaty mix, mak pełny, malwa pełna czerwona i różowa, goryczka niebieska, czosnek ozdobny, czosnek duży biały, firletka czerwona,nikandra, groszek pachnący)
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
kokunia 20:38, 20 lut 2017


Dołączył: 19 lis 2016
Posty: 32
Dopiero zaczynam swoją przygodę z ogrodem, więc, niestety nie mam jeszcze nic na wymianę. Bardzo chciałabym spróbować wyhodować własne hortensje z patyczków. Czy mogę liczyć na kilka?
Alfaro 10:18, 27 lut 2017

Dołączył: 09 lut 2014
Posty: 40
Witaj
W zeszłym roku wysiałem sporo jeżówki do skrzynek, i mogę się wymienić
Nie wiem jaka odmiana, bo po prostu zebrałem nasiona i wysiałem, no i sobie wzeszły. tak więc w tym roku powinny już kwitnąc, bo to drugi rok
co prawda bryła ziemi jest jeszcze zmorożona, ale to może i lepiej do transportu.
A z patyków wezmę co by było, Anabell mam, ale tej reszty nie..
____________________
Niemozliwe to jest zrobić jajko z jajecznicy
doradora 16:43, 27 lut 2017

Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Cięcie planuje na połowę marca chyba, że pogoda zdecyduje inaczej i będą mrozy. Prośba o @ na priv w połowie marca. Patyków mam sporo
____________________
doradora 16:44, 27 lut 2017

Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
kokunia napisał(a)
Dopiero zaczynam swoją przygodę z ogrodem, więc, niestety nie mam jeszcze nic na wymianę. Bardzo chciałabym spróbować wyhodować własne hortensje z patyczków. Czy mogę liczyć na kilka?


jasne przypomni się proszę w połowie marca
____________________
doradora 16:45, 27 lut 2017

Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Alfaro napisał(a)
Witaj
W zeszłym roku wysiałem sporo jeżówki do skrzynek, i mogę się wymienić
Nie wiem jaka odmiana, bo po prostu zebrałem nasiona i wysiałem, no i sobie wzeszły. tak więc w tym roku powinny już kwitnąc, bo to drugi rok
co prawda bryła ziemi jest jeszcze zmorożona, ale to może i lepiej do transportu.
A z patyków wezmę co by było, Anabell mam, ale tej reszty nie..


super to w marcu wymiana
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies