Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Stoją przy drodze na jednej nodze

Pokaż wątki Pokaż posty

Stoją przy drodze na jednej nodze

AnnaCh 00:39, 29 sty 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Madzia, super
Tylko jedno ale... Brzoza ze zdjęcia jest kawałek za Piotrkowem, jak się jedzie na Łódź, na DK12 Wiem, bo skręcam tam zawsze do mojego pana mechanika
____________________
Ania - Malutki pod lasem
yolka 08:11, 29 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dziś będę się bawić dalej, ale muszę się Wam przyznać, że w tych miejscach nigdy nie byłam - fotki są z googlemap.

Mnie się zabawa podoba
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 08:15, 29 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Margarete napisał(a)

I na Mazurach Nowe Rumunki z drogowskaz ową strzałką w bok nieodłączne skojarzenia mieliśmy zawsze z tymi paniami "pracującymi" przy drodze w wiadomym fachu...


____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Nikita 10:27, 29 sty 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
yolka - noooo....trochę tych miejscowości wyszperałaś !!! Jesteś wielka !!!
Dzięki za wspólna zabawę!

Margarete - Leśne Odpadki doskonale pamiętam. Drogowskaz jest gdzieś pomiędzy Rzgowem a Kurowicami. Faktycznie śmieszna nazwa !
A Nowe Rumunki miałam kiedyś na zdjęciach, lecz aparat fotograficzny wraz z karta pamięci bardzo się podobał złodziejowi i pewnego dnia, zupełnie bez mojej zgody zmienił właściciela.

sylwia_slomc... - Fajna zabawa, zwłaszcza w długie zimowe wieczory...

AnnaCh - zwracam honor, masz rację, to gdzieś w twojej okolicy. Zupełnie nie pamiętam, gdzie ja się tam szwendałam?
Zdjęcie spod Torunia zapewne zostało usunięte, bo to z twoich okolic bardziej mi się spodobało. Strzałka z napisem "Brzoza" skierowana jest na rosnąca obok brzozę....fajne!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AnnaCh 11:30, 29 sty 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jola, tak myślałam, że to z google maps, bo takie czasem maźnięcie widać Super

Magda, zdjęcie ze strzałką na Brzozę wymiata, super zrobione Jak się będziesz kiedyś szwendać w okolicy PT, to pamiętaj, że zawsze masz gdzie na kawkę wpaść
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies