Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Bardzo prosze o pomoc:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bardzo prosze o pomoc:)

Pwl 22:52, 12 cze 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
albo zmniejszyć nieco trójkąt z bukszpanów i dać je na środku razem z
kulą na pniu, a wzdłuż chodniczka żurawki i inne zadarniające byliny?
____________________
paweł
apolonia 22:59, 12 cze 2011

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 16
Dziekuje bardzo ,podaje wymiary tej rabaty to 3m x 6m,ja jestem zupełne beztalencie i dlatego wypytuję szczegołowo, w ktorym miejscu najbardziej pasują pienne?
Gardenarium 06:38, 13 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Apolonia, możesz wokół trójkąta zrobić obwódkę z bukszpanów oddalona jakieś 20-30 cm od krawędzi , wtedy trójkąt Ci się zmniejszy i nie centralnie posadź coś piennego tak, aby nie włąziło w okno za bardzo. Chyba z lewej na tle ściany nie pod oknem. Dopiero pod to stworzy się miejsce do obsadzenia. Pienny najlepszy byłby cis na pniu, ale nie wiem czy u Ciebie można dostać. Pod spodem możesz posadzić jednakowe rośliny, jeśli będzie obwódka z bukszpanu.

Begonie wtedy przed obwódką.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 06:45, 13 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Popatrz w moje realizacje, sporo takich rozwiązań na gotowo pewnie tam znajdziesz. Lubię takie obsadzenia. Narysuj rabatkę z góry i popróbuj sobie zaprojektować, a my skorygujemy

http://www.gardenarium.pl/realizacje
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
irek_yt 20:38, 16 cze 2011

Dołączył: 16 cze 2011
Posty: 29
Witam,dopiero dziś dorwałam się do komp, Danusiu u nas nie dostane cisa na pniu wogóle go nie szczepią,więc jaki inny iglak?podobają mi się bukszpany bardzo i myslałam o nich zanim trafiłam do Was ale jak brak wyobrażni to kończy się na tym,ze oblatam z zakupioną roślinką wokół domu i na tym sie kończy bo nie wiem gdzie ją wsadzić.Poprobuje coś zaprojekować,zobaczymy co z tego wyjdzie.,a co powiecie na moje pelargonie te wiszące i na murku?tak może być?a może co zmienic?
irek_yt 22:48, 16 cze 2011

Dołączył: 16 cze 2011
Posty: 29
przepraszam bardzo,nie wiem jak to sie stało że mój post jest pod logo syna.Apolonia.pozdrawiam.
Gardenarium 13:48, 08 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Z piennych iglaków mogą być żółte cyprysiki lub tuje, żółte i zielone. Jeszcze z liściastych trzmieliny, irgi i kaliny.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies