U Ciebie piękny i zadbany busz roślin, o różnych fakturach to wszystko dopracowane, u mnie jeszcze dużo kawałków do dopracowania. Nie wiem jak Ty to wszystko tak szybko zrobiłaś?
Iwonka masz przepięknie w każdym zakątku tak się mi spodobał ten dereń Teutonia u Ciebie, że jak go ostatnio w ogrodniczym spotkałam to zakupiłam teraz mnie kaliną kusisz, muszę obmyślić gdzie mogłabym ją wsadzić cudnie, bujnie, gęsto
Kalinę to chyba warto inną wybrać. Z tą Wanatabe różnie bywa. Pokrój moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia i kwitnienie z reguły jest słabe. Może dlatego, że u niej te kwiaty później też się pojawiają na młodych przyrostach. Kiedyś z Iwonką rozmawiałyśmy o niej, że nie zachwyca. Jeśli już to wybierałabym taką St. Keverne lub Kilimandżaro.
O to dobrze wiedzieć, dzięki Gosia chce wyrzucić jednego miskanta i w jego miejsce posadzić jakąś kalinę, żeby kwitła mniej więcej w tym czasie zapisuję sobie te kaliny do obejrzenia
Maj jest u mnie najbardziej chyba kwitnący i różnorodny.
Potem mam nieco monotematycznie: hortensje, jeżówki, zawilce.
Piwonie mam klasycznie z różami, fajnie się podpierają
No tak jakoś mam że albo dużo albo prawie wcale.
Stąd takie spacero spamy wychodzą
Choć jakość zdjęć średnia.
Teutonia rośnie mi najszybciej. Chyba pasuje jej miejscówka.
I najbardziej lubię jej podsadki, są bardziej pękate niż u pozostałych moich dereni.
Ula miałam ogromnego powera do zmian i tak jakoś poszło.
Teraz przydałoby się wykrzesać więcej energii na utrzymanie tego towarzystwa
Pomalutku i ty zarośniesz ani się nie obejrzysz
Już masz buszowate zakątki i bardzo mi się podoba rozplanowanie rabat.
Fajnie było się spotkać i zobaczyć je na żywo.