Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu » Edycja postu

Wzgórze chaosu

Iwonka 10:30, 20 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 10:31, 20 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 10:31, 20 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 16:37, 20 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
I na koniec spamu ogrodowego spam ławeczkowy

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 16:37, 20 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
MartaCho 09:38, 22 cze 2026


Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 3247
Iwonka napisał(a)


Zdjęcia jak zwykle przepiękne Iwonko! Bardzo bujnie i kwieciście wszędzie!

Ławeczka jest urocza, acz chyba tak nie do końca wygodna i całe szczęście, bo by człowiek przecież się nie ruszył z tak pięknego otoczenia!

Czy na tym zdjęciu powyżej to rdest Johanniswolke czy parzydło leśne?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Ulina 10:31, 22 cze 2026


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1143
Iwonko, za każdym razem zachwycam się tym kącikiem z ławeczką, jest kwitnący, zmienny, po prostu idealny
____________________
Ulina Ożankowy ogród
Iwonka 18:53, 26 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
MartaCho napisał(a)


Zdjęcia jak zwykle przepiękne Iwonko! Bardzo bujnie i kwieciście wszędzie!

Ławeczka jest urocza, acz chyba tak nie do końca wygodna i całe szczęście, bo by człowiek przecież się nie ruszył z tak pięknego otoczenia!

Czy na tym zdjęciu powyżej to rdest Johanniswolke czy parzydło leśne?
Ławeczka do przysiadania i focenia Jak to metal, bardziej wygląda niż służy
Na fotce parzydło leśne, najzwyklejsze.


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 18:53, 26 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Ulina napisał(a)
Iwonko, za każdym razem zachwycam się tym kącikiem z ławeczką, jest kwitnący, zmienny, po prostu idealny
Ula dziękuję, też go lubię zwłaszcza w czerwcu jak jest taki słitaśny



Teraz ostrogowiec i piwonie przycięte a czyściec poszedł pod sekator i goła ziemia straszy


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 19:17, 26 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Mamy prawdziwe lato, upalne, słoneczne, piękne.
Kilka ostatnich fotek czerwcowych.
Relaksującego weekendu dla wszystkich

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies