Zdjęcia jak zwykle przepiękne Iwonko! Bardzo bujnie i kwieciście wszędzie!
Ławeczka jest urocza, acz chyba tak nie do końca wygodna i całe szczęście, bo by człowiek przecież się nie ruszył z tak pięknego otoczenia!
Czy na tym zdjęciu powyżej to rdest Johanniswolke czy parzydło leśne?