Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy iglaste » Co się dzieje z thują?

Pokaż wątki Pokaż posty

Co się dzieje z thują?

thugy 20:07, 09 lip 2017

Dołączył: 09 lip 2017
Posty: 1
Dzień dobry,

kupiliśmy działkę, na wejściu znajdują się tuje gold, które są zdrowe i okazałe. Wśród nich stoji jedna z innego gatunku i brązowieje. Co jej dolega? [img ] size=320x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/146/1461473/original.JPG[/img] [img

Bognita 12:47, 21 lip 2017

Dołączył: 21 lip 2017
Posty: 1
Podpinam sie pod temat


Nigdy nie mialam ogrodu - zawsze mieszkalam w bloku. Od 2013 roku mieszkam w nieduzym domku w Irlandii no i jest wkoncu ogrod. W pierwszym roku zagospodarowalismy trawnik - firma wymienila podloze i rozlozyla piekny trawnik z rolki. Po roku zalowalam bo mimo serca jakie wlozylam w pielegnacje trawnika wygladal on co sezon gorzej. Teraz jest juz lepiej ale cos sie stalo w naszymi drzewkami. Niestety nie wiem co to sa za drzewka ( dostalismy je w prezencie w 2015r) i wszystko bylo ok az do tej wiosny. Probowalam szukac odpowiedzi na internecie, w tutejszych sklepach ogrodniczych ale nie widze poprawy Wiec mam nadzieje ze ktos mi pomoze

Po przesadzeniu roza tez podumiera i cos zjada moja konwalie.
Pomocy



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies