Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » co między tujami?

Pokaż wątki Pokaż posty

co między tujami?

szyszker 22:41, 02 sie 2017

Dołączył: 02 sie 2017
Posty: 1
Jestem nowy więc na początku WITAM WSZYSTKICH.
Potrzebuje porady dot. rodzaju drzewek jakie mógłbym posadzić między tujami a kostką brukową.
Wziąłem się za poprawę wyglądu podwórka bo raziło po oczach... usunąłem stare krzewy, które były już w słabej kondycji.
Mam do obsadzenia przy samych tujkach obszar 10x1m i chciałem posadzić dwa rodzaje drzewek. Byłem w szkółce i jeden jaki wpadł mi w oko to - thuja orientalis 'Aurea nana' - myśle, że wpasuje się tam idealnie - przede wszystkim wymiarami. przykryje wystającą włókninę i nie będzie wystawać poza krawężnik, na kostkę.
Co polecacie pomiędzy? chciałem obsadzić na przemian z innym gatunkiem, aby nie było za nudno podobają mi się bardzo kuliste iglaki na pniu. nie wiem czy dobrze się to wkomponuje - jakie drzewka moglibyście polecić. zależy mi na tym, aby był to iglak zimozielony. jesli ktoś ma doświadczenie w sadzeniu drzewek, to prosilbym, zeby oprocz gatunku podał w miare odległości w jakich sadzić, aby się nie 'zagryzły'
pod wszystko daje biały kamyk.
dodaje profesjonalny szkic, zrobiony przeze mnie proszę się nie śmiac - myśle, że każdy dojrzy o co chodzi... i trochę to pomoże
Pozdrawiam i dzięki z góry za fatygę!

/
AsiaK_Z 22:49, 02 sie 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Zdjęcie by się przydało lub szkic jakiś
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies