Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Oddam trawa red baron, chryzantemy zimujące, forsycja miniaturowa itd

Pokaż wątki Pokaż posty

Oddam trawa red baron, chryzantemy zimujące, forsycja miniaturowa itd

aron321 20:02, 05 sie 2017

Dołączył: 24 sie 2014
Posty: 5


Oddam za darmo nadwyżki z mojego ogrodu :
trawa red baron, chryzantemy zimujące, forsycja miniaturowa, kalina koralowa, słoneczniczek szorstki, gailardia, mięta, trytoma, niedżwiedzie futro, skalnica Peter Pan

W przyszłym roku będe miał nadwyżki jeżówki, oraz powinienem mieć hortensje białe odmiany diamatino i bobo, jukę karolińską

Odbiór osobisty w Opolu

Chętnie przyjmę w zamian coś ładnego, ale nie jest to warunek konieczny.

Pozdrawiam

iwka 21:09, 05 sie 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Wysyłka wchodzi w grę? Koszty oczywiscie pokrywam ,Red baron mi bardzo leży w zamian mogę wysłać jakieś seslerie albo coś innego
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
gosika67 21:11, 05 sie 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam jestem zainteresowana jeżówkami, jak wyglądałaby przesyłka, koszty uiszczę. Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
21:37, 05 sie 2017
Ja zainteresowana jestem bobo, też pokryje koszty wysyłki jeśli można, mam floksy szydlaste, juki karolińskie, zawciągi nadmorskie
aron321 20:19, 07 sie 2017

Dołączył: 24 sie 2014
Posty: 5
Witam wszystkich zainteresowanych,

Niestety z braku czasu nie wysyłam roślin.

W grę wchodzi wyłącznie odbiór osobisty w Opolu.

Czasami podróżuję na trasie Opole - Zgorzelec - Bogatynia i ewentualnie na tej trasie można się umówic na odbiór.

Pozdrawiam
izoldusienka 14:32, 02 lip 2020

Dołączył: 02 lip 2020
Posty: 1
Moze znow cos zalega?Chetnie przygare
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies