Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad wodą

clivia
Img 0897

Dodany 16:51, 18 paź 2017
Dominika11 napisał(a)
witaj
przepiekna okolica

a może dodać by tam coś z traw ???

Witam ,
tak, trawa bardzo, np. miskant chiński? - mam w ogrodzie więc łatwo mi go będzie rozmnożyć, czy inna? a niższe piętro? runianka japońska (lubię bardzo)?
Dominika11
Dscn0487

Dodany 20:08, 18 paź 2017
runianka to raczej do cienia

potrzeba jeszcze piętra niższego od miskanta a można by dać coś zimozielonego, a piętro najniższe to może być żurawka, czy turzyca itp
clivia
Img 0897

Dodany 21:20, 04 kwi 2018
wracam po zimie, nowe pomysły w głowie a teraz czas na nowe realizacje, rabatę za domem pozostawię jeszcze na chwilę dopóki nie pojawią się pączki hortensji bo schowały się pod ziemią zupełnie, może posiać tam jakieś drobne kwiatki aby cieszyły oko?
clivia
Img 0897

Dodany 22:51, 05 paź 2019
Wróciłam po długiej nieobecności z nowym wyzwaniem - marzy mi się zimozielony ogród przed domem. Priorytet to nasadzenie pozwalające cieszyć oko przez cały rok z lekkim akcentem ogrodów japońskich ale... wyzwaniem jest główne drzewko które chcę dekorować na okres świąt w grudniu. Mogę przesadzić z innej części ogrodu jodłę kaukaską...ma ok 1,5 obecnie...tylko to typowa choinka przed domem - dość nudne rozwiązanie ... cis będzie rósł kilka dobrych lat zanim będzie można go ozdobić lampkami... hmm coś poradzicie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies