Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy azyl

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy azyl

Niage 08:47, 06 lip 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Cudnie masz Agnieszko Też zmierzam w tym kierunku. Obwódki lawendowe to jest to, co również będę mieć, ale będą posadzone wzdłuż ścieżki od furtki do ganku wejściowego do domu. Tu prace ciągle u mnie trwają, kończymy płot frontowy, potem ścieżka i podjazd do garażu (pod górkę) Bardzo podoba mi się u Ciebie
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
AgnieszkaB 08:57, 06 lip 2011

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Witam lawende polecam to moja ulubiona roślina i piersza jaką posadzilam w ogrodzie.taras otacza 90 szt.sadziłam co 30 cm ,ładnie w siebie wrosła .
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
KATARZYNAZ 08:59, 06 lip 2011


Dołączył: 28 cze 2011
Posty: 51
AgnieszkaB napisał(a)
Pokazuje to troszke w nieładzie ale sie dopiero uczę.Tak mniej więcej wyglada obejście domu.


Też bym chciała mieć taki nieład.
Witam również.
Masz śliczny i wypielęgnowany ogród.
Czekamy na więcej zdjęć.
Piszesz że chciałabyś coś zmienić, co?
____________________
AgnieszkaB 09:23, 06 lip 2011

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Rabaty nie sa dokonczone w niektórych robie sobie sama celowy bałagan sadząc rosliny do rozrośniecia i pożniej mam zamiar je przesadzać
dzielac i wypelniac jako dopelniacze wśrod roslin. Tak sie ma rabata przy futce np. żurawki tak choduje do podzialu za rok jak sie rozrosną .Są tam różne odmiany.Do zmiany jet rabata bylinowa ta mała półokrągla z boku domu i prowadząca do śmietnika oraz pas biegnący wzdłuż domu jeszcze rok temu rosły tam różaneczniki i wzośce ale tamtego roczna powódz zniszczyła je, cały ogród byl 3m pod wodą .Planuje tam kule stożki z cisa .
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
Niage 09:53, 06 lip 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Ogród 3 metry pod wodą, to szok. Bardzo wspłczuję A dom też pod wodą ?
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
AgnieszkaB 10:06, 06 lip 2011

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Tak dom też, kosztowało mnie to sporo pracy i nerwów aby go uratować .
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
justi 19:01, 06 lip 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Szczęka opada. W rok po powodzi tak pięknie odbudowałaś ogród. Gratulacje. CUDNIE!!!
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 19:08, 06 lip 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263

Mam pytanko: pod tymi kulami to keramzyt?
A na siatkę fajnie byłoby coś zielonego rzucić. Byłoby tło dla tych roślin płożących. Może bluszcz. U Danusi ładnie wygląda. Tak bardzo mi się podoba.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
AgnieszkaB 19:19, 06 lip 2011

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Witam justi to szyszki które teraz na zdjęciu sa zamkięte w słońcu otwierają sie , wygląda to wtedy pięknie. Materiał za darmo wystarczy tylko do lasu. Polecam.
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
Joku 11:31, 07 lip 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12082
Agnieszko, mnie też zauroczył twój ogród. Współczuję bardzo z powodu powodzi. Podoba mi się konsekwencja w doborze materiału na ścieżki i podmurówkę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies