Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

beta 14:40, 11 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Basilikum napisał(a)
Haniu ok

Karola fajnie sobie takim kempingiem podrozowac, chociaz ostatnio pogoda do kitu.

Mysle, ze te moje mniej pachna. Ja nie mam problemow z zapachem. Mieso w kazdym badz razie lewcze niz jagniecina z merynosow. Mniej tluste (prawie nie ma tluszczu), troche jak dziczyzna smakuje. No i nie pachnie tak intensywnie.

Po deszczu mgla


jutro ma byc cieplej i mniej deszczu


ale piękny kadr...jak z filmu
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Basilikum 15:40, 11 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Anda napisał(a)
Fajnie, że można sobie u Was kamperem postać. Dobry pomysł na reklamę sklepiku

Bodziszki masz przepiękne. Widok owalny przepiękny

zawsze cos troche sie dzieje i pare pienizkow do skarbonki wpadnie
Bodziszki moja milosc kofam

beta napisał(a)


ale piękny kadr...jak z filmu




hankaandrus_44 napisał(a)
Smakowicie wyglądają te przepiórcze delicje! A przydasie ogrodowe teraz są w cenie.
Wy macie gdzie zmieścić.

Haniu bede sprzedawac otwieram nowa galaz sklepikowa
nasadze tu rojnikow i bede sprzedawac musze traz rojniki mnzac

czesc moich skarbow



i blaszki


a to juz ogrodowe zdobycze, dzis oskubala moja kamczacka 1270gr jak te krzaki jeszcze urosna to bedzie na konfiture a teaz zmieszam z truskawkami
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kaz742011 16:07, 11 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Piękne te twoje skarby . I proszę nową gałąź planujesz . To nie tylko uszytki ale i roślinki będzie można w sklepiku nabyć . Klienci będą zadowoleni .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
gobasia 16:23, 11 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
yolka napisał(a)


Okno do raju piękne ujecie



Iza Okno do raju,ale fajny tytuł do Twojego wątku i do tego to zdjecie

Fajnie ,co???
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 16:23, 11 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Basilikum napisał(a)
Haniu ok

Karola fajnie sobie takim kempingiem podrozowac, chociaz ostatnio pogoda do kitu.

Mysle, ze te moje mniej pachna. Ja nie mam problemow z zapachem. Mieso w kazdym badz razie lewcze niz jagniecina z merynosow. Mniej tluste (prawie nie ma tluszczu), troche jak dziczyzna smakuje. No i nie pachnie tak intensywnie.

Po deszczu mgla


jutro ma byc cieplej i mniej deszczu


Miałam na myśli to zdjęcie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Basilikum 16:25, 11 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Basiu tytul fajny ale ja juz mam jeden

Kasiu czym wiecej rzeczy mam tym wieksza mozliwosc, ze kazdy cos dla siebie znajdzie Zakladajac dzialalnosc wpisalam sprzedaz dekoracji ogrodowych wiec czas wystartowac. No ale najpierw te rojniki musze posadzic i musza one troche drosnac, beda pewnie za rok do sprzedazy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 17:37, 11 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Musze je do wizytowki wrzucic.
A wizytowke mam straszna i jakos nie moge sie za nia zabrac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kaz742011 18:12, 11 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)
Basiu tytul fajny ale ja juz mam jeden

Kasiu czym wiecej rzeczy mam tym wieksza mozliwosc, ze kazdy cos dla siebie znajdzie Zakladajac dzialalnosc wpisalam sprzedaz dekoracji ogrodowych wiec czas wystartowac. No ale najpierw te rojniki musze posadzic i musza one troche drosnac, beda pewnie za rok do sprzedazy


Rok szybko minie .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Basilikum 10:43, 14 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
kaz742011 napisał(a)


Rok szybko minie .


Kasiu oj tak szybko teraz jakos czas leci, ze nie wiem kiedy ale mi juz za tdzien mija 15 lat na Bawarii, wic co to jest rok

w ogrodzie kocza sie piwonie


jeszce troche niedobitkow zostalo,ktoremialypacki jak cielam


ale teraz ma znow tydzien padac wiec i te szybko beda do wyciecia
ale i tak ten rok moge uznac za powoniowo udany. Jesienia dwie zmienia miejscowki, bo potrzebuje miejsce na roze.

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 10:50, 14 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Przez kilka dni byla ladna pogoda wiec mielismy troche gosci kempingowych. Nawet calkiem mi sie to podoba
i nam tez sie udala mala wycieczka i przypadkowo trafilismy na kosciol z najwyzsza w niemczech wieza (w kategorii wiejskich kosciolow - 78metrow)







a jak juz stanelismy robic fotki wiezy koscielnej to tu przy drodze bylo takie piekne pole
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies