Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Mixtoorka 21:22, 10 cze 2020


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
gratuluję turystów, plecaczki świetne, gdybym miała camper też bym zajechała po plecaczki albo inne Twoje cuda.
Kotek chowa się przed deszczem ? Dziś u mnie na działce zakwitł pierwszy kwiat piwonii
Owce macie świetne!!! Czy one mniej "pachną" od tych wełnistych? Ze studiów pamiętam, że po zajęciach w owczarni nie mogłam domyć włosów ciągle czuć było lanoliną

ściskam
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Basilikum 21:33, 10 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Haniu ok

Karola fajnie sobie takim kempingiem podrozowac, chociaz ostatnio pogoda do kitu.

Mysle, ze te moje mniej pachna. Ja nie mam problemow z zapachem. Mieso w kazdym badz razie lewcze niz jagniecina z merynosow. Mniej tluste (prawie nie ma tluszczu), troche jak dziczyzna smakuje. No i nie pachnie tak intensywnie.

Po deszczu mgla


jutro ma byc cieplej i mniej deszczu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mixtoorka 21:35, 10 cze 2020


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jakie piękne zdjęcie!!!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
ElzbietaFranka 22:04, 10 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13876
Niemcy uwielbiają karawaning. Nad morzem ich pełno. Mają wypasione te karawany z TV satelitarna a w środku cudownie.
Dwa lata temu szliśmy obok takiego i zaglądam z ciekawości i Niemka mnie zaprosiła abym popatrzyła jak w środku wygląda. Oczywiście niemiecki porządek wszystko na swoim miejscu. Jej eM rozumiał po Polsku więc jakoś żeśmy się tam dogadywali. Była to ich własność. Każdego roku jeżdżąja (emeryci) nad polskie morze i bardzo im się tu podoba jest bezpieczniej niż w Niemczech.

Iza na focie pokazujesz owce jedne w grupce pozują a drugie w szeregu tyłkami co one robią.

Skalniak już zarasta tak jak i mój. Coś trzeba zrobić z nadwyżka porozsadzac tylko nigdy nie mam czasu.

Mgła po deszczu i ciepłym dniu. U mnie nad oczkiem często chmura mgły.


Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 22:16, 10 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Elu owce jedza a male nie zainteresowane jeszcze takim jedzeniem (wola mleko) wiec rozrabiaja, no i oczywiscie jedna matka strazniczka patrzy, czy male nie przesadzaja i co m robimy.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zbigniew_gazda 07:56, 11 cze 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
U ciebie Iza zawsze się coś dzieje. Robótki śliczne o owcach nie wspomnę. U nas tez codziennie pada i nie ma jak skosić trawnika. ale wilgoci potrzeba. Rośliny bardzo zadowolone z takiego klimatu. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
yolka 12:27, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Basilikum napisał(a)
Haniu ok

Karola fajnie sobie takim kempingiem podrozowac, chociaz ostatnio pogoda do kitu.

Mysle, ze te moje mniej pachna. Ja nie mam problemow z zapachem. Mieso w kazdym badz razie lewcze niz jagniecina z merynosow. Mniej tluste (prawie nie ma tluszczu), troche jak dziczyzna smakuje. No i nie pachnie tak intensywnie.

Po deszczu mgla


jutro ma byc cieplej i mniej deszczu


Okno do raju piękne ujecie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Basilikum 13:29, 11 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
yolka napisał(a)


Okno do raju piękne ujecie


widzimy to kolo siedzac przy kuchennym stole wiec jak zobaczylam widoczek polecialam z aparatem, troche juz ciemnawo bylo ale jedna fotka sie udala

Zbyszku dzis slonko sie pokazuje od czasu do czasu


bylismy wlasnie odebrac lampe i przywiezismy caly bagaznik przyasiow ogrodowych. Jacys ludzie burza stary dom i oddaja rozne czesci. No i mam pikna stara singierke porobie potem fotki

a teraz jajka sadzone z pieprznica



____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 13:33, 11 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Smakowicie wyglądają te przepiórcze delicje! A przydasie ogrodowe teraz są w cenie.
Wy macie gdzie zmieścić.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Anda 14:20, 11 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
Fajnie, że można sobie u Was kamperem postać. Dobry pomysł na reklamę sklepiku

Bodziszki masz przepiękne. Widok owalny przepiękny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies