Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Alija 17:05, 08 sty 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Basilikum napisał(a)
Ale dzis mialam niespodzianke. Poszlam pobiegac i w "parku" znalazlam go


Kwitnące oczary, piękny widok. Czyżby wiosna???
Piękne zdjęcia wycieczkowe, super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Anda 18:29, 21 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Hej Izabelo, jak Ci tam? Mam nadzieję, żeś zdrowa.
Pewnie znasz Karla Plobergera? Znalazłam video z jego ogrodem

https://www.youtube.com/watch?v=TVGLNNkL4zU
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 19:55, 21 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Hejka. Załapałam się na link Ewy, obejrzałam z zapartym tchem Mega ciekawy różnorodny ogród w zgodzie z naturą. Nawierzchnie mnie zachwyciły i staw i warzywnik i storczykarnia, ale jak zobaczyłam łąki kwietne to już miałam brodę do podłogi Cudo tak naturalnie wygląda ten ogród, a jest mega pracochłonny. Formuła nagrania świetna bardzo mi odpowiada, mimo, że rozumiem co 10 słowo Taki ogród jakby połączyć ogród Miry i Kasi, cudny w klimacie i charakterzeTyle perełek w nim...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 21:46, 21 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
sylwia_slomczewska napisał(a)
Hejka. Załapałam się na link Ewy, obejrzałam z zapartym tchem Mega ciekawy różnorodny ogród w zgodzie z naturą. Nawierzchnie mnie zachwyciły i staw i warzywnik i storczykarnia, ale jak zobaczyłam łąki kwietne to już miałam brodę do podłogi Cudo tak naturalnie wygląda ten ogród, a jest mega pracochłonny. Formuła nagrania świetna bardzo mi odpowiada, mimo, że rozumiem co 10 słowo Taki ogród jakby połączyć ogród Miry i Kasi, cudny w klimacie i charakterzeTyle perełek w nim...


Sylwia, fajnie, że Ci się spodobał Naprawdę się cieszę. Mnie rownież sie bardzo podoba. Karl Ploberg to taki austriacki Monty Don.

https://www.naturimgarten.at/gartenwissen/orf-sendung.html

Plakietkę Natur im Garten można dostać tylko wtedy, jeśli ogród zda „egzamin” z ekologii Czyli ogród będzie naprawdę ekologiczny i bliski naturze.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
hankaandrus_44 15:26, 29 sty 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Izeczko, podziwiam Twoje uszytki i Twoją wiosnę. Już niedługo, co dzień bliżej!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 21:10, 29 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Fajnie masz Izabelka
odpoczywaj i daj nam popatrzeć co jakiś czas
macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basilikum 07:28, 31 sty 2022


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Troche Wiosny znalazlam w ogrodzie wczoraj

Pozniej Wam napisze wiecej

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
eda 19:57, 31 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Super
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Anda 20:08, 31 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Czy już jest później czy jeszcze nie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 20:20, 01 lut 2022


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Cholewka, no pewnie ze jest juz pozniej
a jasiedze w pracowni i szyje i konca nie ma. Nakupilam nowych matrialow i nie moge przestac ich glaskac

zimnica taka, ze nosa mi sie nie chce wystawic z domu. Polatalam tylko szybko zobaczyc cza juz cs kwitnie. Fotki w telefonie iec zaraz wstawie.

Ewo nie ogladam prawie wogole zadnych rogramow. Czasami sobie wlacze Kasie i Jacka. Duzo siedze na Instagramie i tam troche ogrodowych profili sledze. No i reklame robie nwet cos tam mi sie udaje sprzedac

No to lece z telofonu cos podeslac

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies