Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Wymienie trawy: miskanty, rozplenice, spartyne, bambusy

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymienie trawy: miskanty, rozplenice, spartyne, bambusy

koculka 13:46, 29 sty 2018


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 125
123mokry napisał(a)
No to fajnie rezerwuje dzielżan Helena red w każdej ilości mam nadzieje że ze 4 sadzonki to dasz rade oraz 7 dzielżanów żółtych a także różowe jeżówki +aster nowowbeligijski w kolorze Royal Ruby.


Dzielżan żółtych moge dac b. Dużo, astrów, Jeżowej. Helena red nie widzę na razie kiełków. Mam też jeżówki pomarańczowe i odmianę Spirit cheyenne. Mam też przetaczniki białe i różowe a także szalwie fioletowa. Ja wybiorę miskanty ze dwie trzy odmiany i Piorkowke Black buty ale chciałabym żeby były troszkę większe kępki żeby jeszcze tego samego roku były widoczne w ogrodzie. Mam też werbene patagońska i szalwie muszkatolowa, jak wzejdzie bardzo chętnie nakopie.
To do marca
123mokry 18:52, 29 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Sadzonki minimum 5cm na 5cm to jest duża sadzonka i zakwitnie tego roku
____________________
Marekbambusowy-ogród
koculka 20:07, 29 sty 2018


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 125
123mokry napisał(a)
No to fajnie rezerwuje dzielżan Helena red w każdej ilości mam nadzieje że ze 4 sadzonki to dasz rade oraz 7 dzielżanów żółtych a także różowe jeżówki +aster nowowbeligijski w kolorze Royal Ruby.


Zapisuje się na Afrika, Ghana, Kleine silberspine i Flamingo
SlonecznyOgrod 10:38, 31 sty 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Marku , to co sobie wybrałeś to uszykuję,a ja bym chciała na wymianę od Ciebie morning lighty ale większą ilość, interesowały by mnie tez miskanty z białymi kwiatami, może też ice dance.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Dawittt 22:36, 03 lut 2018

Dołączył: 03 lut 2018
Posty: 1
Witam, mogę zaoferować sadzonki przetacznika klosowego(fioletowy,intensywny kolor), kocimiętkę, margaretki biale, funkie (bialo-zielone, zolto zielone), pysznogłówkę czerwoną, parzydlo lesne, języczkę w zamian za bambusy lub jakiegos miskanta.

quote=123mokry napisał(a)]Witam posiadam pokaźną kolekcje traw: miskant gig.,miskant chiński w omianach (około 50 odmian), bambusy drzewiaste, spartyne pectinate, Rozplenice (10 odmian. Za jedną sadzonkę uznaje rośline ciętą z karpy 5cm na 5cm.
Potrzebuje zielżan w odmianach, Przetacznikowiec wir. albo syberyjski,wilczomlecz,funkie w odmianach najlepiej w typie june ,parzydło leśne, budleje oraz coś co pasuje do traw byle by kwitło piszcie co proponujecie a rozważę
123mokry 08:30, 04 lut 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Jestem zainteresowany funkiami ale napisz co za odmiany posiadasz,parzydłem leśnym, no może też przetacznikiem
____________________
Marekbambusowy-ogród
koculka 09:51, 08 kwi 2018


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 125
123mokry napisał(a)
Sadzonki minimum 5cm na 5cm to jest duża sadzonka i zakwitnie tego roku


nie umiem znaleźc naszych maili. Przesłałabym ci zdjęcia kep roslin jakie Ci wyslę. Dobrz wiadomośc jeżówki startują.
I nie pamiętam jak sie nazywał ten miskant co mi go propnowałes a byl nagrodzony.
123mokry 07:50, 09 kwi 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Grosse fontaine
____________________
Marekbambusowy-ogród
koculka 12:16, 11 kwi 2018


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 125
123mokry napisał(a)
No to fajnie rezerwuje dzielżan Helena red w każdej ilości mam nadzieje że ze 4 sadzonki to dasz rade oraz 7 dzielżanów żółtych a także różowe jeżówki +aster nowowbeligijski w kolorze Royal Ruby.


astry i dzielzany, jak widzisz maja duzo patyków kwiatowych zeszłorocznych wiec w tym roku bedzie wiecej. Helena red i jezówki bordowe listeczki zaledwie wystaja


koculka 21:58, 29 kwi 2018


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 125
123mokry napisał(a)
Jestem zainteresowany funkiami ale napisz co za odmiany posiadasz,parzydłem leśnym, no może też przetacznikiem


Pytałeś wcześniej o zdjęcia więc teraz wygląda mniej więcej tak pierwsza różanka jeszcze nie kwitną róże, druga rabata mieszana z brzozami doorenbos tutaj kwitną tylko czerwone tulipany hosty zurawki, potem będą białe piwonie niebieskie irysy i różowe czosnki a na koniec jeżówki, szalwie, werbena

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies