Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Wymienie trawy: miskanty, rozplenice, spartyne, bambusy

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymienie trawy: miskanty, rozplenice, spartyne, bambusy

123mokry 10:00, 24 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Witam posiadam pokaźną kolekcje traw: miskant gig.,miskant chiński w omianach (około 50 odmian), bambusy drzewiaste, spartyne pectinate, Rozplenice (10 odmian. Za jedną sadzonkę uznaje rośline ciętą z karpy 5cm na 5cm.
Potrzebuje zielżan w odmianach, Przetacznikowiec wir. albo syberyjski,wilczomlecz,funkie w odmianach najlepiej w typie june ,parzydło leśne, budleje oraz coś co pasuje do traw byle by kwitło piszcie co proponujecie a rozważę
____________________
Marekbambusowy-ogród
123mokry 11:19, 25 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Zalezy mi na irysach syberyjskich w odmianach, orszelina, itea, oraz krzewy -byliny pachnące ale się nieznam więc może podpowiecie.
____________________
Marekbambusowy-ogród
koculka 12:02, 25 sty 2018


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 125
Mam żółte dzielżany ( dużo), wysokie na ponad metr, z bylin rudbekie błyskotliwa dwie odmiany wyższa i niższa,różowe jeżówki wysokie, z pachnących floks wiechowaty różowe i białe. Astry/ marcinki wysokie bordowe z kilku kiełków robi sie duży krzak kwiatów na jesień prawdopodobnie nowowbeligijski w kolorze Royal Ruby. Nazw odmian nie podam. Moge znaleźc w necie poglądowe zdjecia kolorów kwiatów. Interesuja mnie miskanty czerwonolistne, zebrinus lub z tych nizszych, albo rozplenice.
123mokry 12:50, 28 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
ja mogę zaproponować miskanty w typie twoich zainteresowań niskie)afrika , ghana, flamingo, rother pheil, klaine silberspine, yaku ima dwarf, krater, abudance, sarabande, arabesque, gracilimus, angelika, morninglight .
____________________
Marekbambusowy-ogród
123mokry 12:58, 28 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Średnie-wysokie miskanty chińskie: Gross fontaine, beauty queen, bogenlampe, andante, roland, no 37, veleihofen, lenda, malepartus, wodan, silber feder, japonica, yaku-ima, cabaret, variegatus, chinese, giganteus, posiadam więcej ale nie są za wielkie
____________________
Marekbambusowy-ogród
123mokry 13:05, 28 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Rozplenice: Japonica, Gelbsiel, Alopecuroides, ?, Viridescens, Black beauty, Little Banny, Midle boy, Lady u,
____________________
Marekbambusowy-ogród
123mokry 13:10, 28 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Spartyna pectinata Aureomarginata.
Prosa-Panicum-Praire sky, Red cloud, warior, strictum, dallas blues
____________________
Marekbambusowy-ogród
123mokry 13:18, 28 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Turzyce: morrowii irish green, variegata, ice dance. Kostrzewa Pic carlit (niedzwiedzie futro). Śmiałki darniowe: glldtau, scotland .Szarobrudek syberyjski.
____________________
Marekbambusowy-ogród
koculka 22:25, 28 sty 2018


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 125
123mokry napisał(a)
Średnie-wysokie miskanty chińskie: Gross fontaine, beauty queen, bogenlampe, andante, roland, no 37, veleihofen, lenda, malepartus, wodan, silber feder, japonica, yaku-ima, cabaret, variegatus, chinese, giganteus, posiadam więcej ale nie są za wielkie



Możemy się wiosna dogadać. Być może będę mogła uszczknąć takze dzielżan Helena red, Zobaczę jak się rozrośnie. Wiosna będę wiedziała co jeszcze się rozrosło lub rozsialo. Mam też rozchodniki okazałe Matrona i Brillant.
123mokry 12:12, 29 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
No to fajnie rezerwuje dzielżan Helena red w każdej ilości mam nadzieje że ze 4 sadzonki to dasz rade oraz 7 dzielżanów żółtych a także różowe jeżówki +aster nowowbeligijski w kolorze Royal Ruby.
____________________
Marekbambusowy-ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies