Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod akacjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod akacjami

MariaJ 16:47, 14 lip 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Dzięki dziewczyny za odwiedziny. Kupiłam paczkę słonecznika i zakwitł taki. Jestem nim zachwycona


____________________
MariaJ ogród pod akacjami
marba 17:32, 14 lip 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Mario, jestem oczarowana Twoim ogrodem. Masz piękna odmianę rojnika, zwrócił moją uwagę. Słonecznik niezwykłej urody, tak bardzo inny. Cudnie!
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
MariaJ 21:23, 15 lip 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Dzięki za odwiedziny. Ja też byłam u Ciebie. Masz fajne floksy szydlaste, ja miałam niezłą kolekcję ale nie chcą się u mnie trzymać. Fajnie brzozowo u Ciebie. Pozdrawiam


Czy z tego będą nasiona?
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
MariaJ 17:38, 17 lip 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
MariaJ 08:54, 19 lip 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Witam,



Skutki nocnej burzy z ulewami



Pozdrawiam
Maria J.
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
sylwia_slomc... 09:08, 19 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81590
O matko to dzisiaj tak dowaliło?!!!
Kwiatów masz całą masę, bzyczki mają używanie u Ciebie A jak odbywa się takie krzyżowanie lilii? Jak napiszesz proszę zawołaj mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 22:31, 23 lip 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Mario, bardzo klimatyczny ten Twój ogród. Przy ostatnich fotkach zaczęłam się zastanawiać co lepsze, ulewne deszcze i powódź, czy regularne susze. U mnie ziemia piaskowa i rzadko padające deszcze.
Barwy i różnorodność roślin to coś co bardzo lubię, u Ciebie jest bardzo kolorowo. Właśnie takie ogrody bardzo lubię. Mam nadzieję, że woda szybko zejdzie z ogrodu, bo aż strach myśleć jakich szkód może narobić.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Basilikum 06:26, 24 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
ojej ale Ci podlalo ogrod. To dlatego ja marne resztki dostaje moglo by byc po rowno

zachwycilam sie morzem papryki mi sie w tym roku wreszcie udalo z papryka i wczoraj zerwalismy pierwsza.
No a kwieie u Ciebie piekne nawet sloneczniki ze zwyklej paczuszki wyrstaja niezwykle
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
MariaJ 20:52, 24 lip 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
sylwia_slomczewska napisał(a)
O matko to dzisiaj tak dowaliło?!!!
Kwiatów masz całą masę, bzyczki mają używanie u Ciebie A jak odbywa się takie krzyżowanie lilii? Jak napiszesz proszę zawołaj mnie


Krzyżowaniem zajmuję się tylko dla zabawy. Wybacz, ale to dłuższa rozmowa - w wolnej chwili opowiem Ci więcej na ten temat

Dziękuję za spacer po moim ogrodzie.

____________________
MariaJ ogród pod akacjami
MariaJ 20:59, 24 lip 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Dorota123 napisał(a)
Witaj Mario, bardzo klimatyczny ten Twój ogród. Przy ostatnich fotkach zaczęłam się zastanawiać co lepsze, ulewne deszcze i powódź, czy regularne susze. U mnie ziemia piaskowa i rzadko padające deszcze.
Barwy i różnorodność roślin to coś co bardzo lubię, u Ciebie jest bardzo kolorowo. Właśnie takie ogrody bardzo lubię. Mam nadzieję, że woda szybko zejdzie z ogrodu, bo aż strach myśleć jakich szkód może narobić.


Basilikum napisał(a)
ojej ale Ci podlalo ogrod. To dlatego ja marne resztki dostaje moglo by byc po rowno

zachwycilam sie morzem papryki mi sie w tym roku wreszcie udalo z papryka i wczoraj zerwalismy pierwsza.
No a kwieie u Ciebie piekne nawet sloneczniki ze zwyklej paczuszki wyrstaja niezwykle


Dzięki za odwiedziny. Ogród uratowany - woda wypompowana przez pompę. Gdyby nie ona jezioro stałoby przez tydzien i po roślinach
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies