Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki ogródek w bloku ze spadkami. Początkujący amator ogrodnictwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki ogródek w bloku ze spadkami. Początkujący amator ogrodnictwa

dominik61 09:45, 11 mar 2018

Dołączył: 11 mar 2018
Posty: 3
Witam serdecznie,
proszę o pomoc w zaaranżowaniu małego ogródka w bloku o powierzchni 34 m. Zawsze mieszkałem w bloku bez swojego małego zielonego kąta, dlatego nie posiadam wiedzy na temat aranżacji tego typu ogródków. Prosiłbym o pomoc - nie mam kompletnie pomysłu jak można zaaranżować ogródek tego typu z tyloma spadkami. Chciałbym aby dookoła były jakieś wysokie rośliny, ponieważ wkoło mam chodnik dodatkowo jakieś miejsce abym mógł napić się herbaty w zielonym zacisznym miejscy. Sam ogródek nie jest położony nad garażem i mam możliwość jego podlewania. Proszę o pomoc i jakiś pomysł jak mogę zaaranżować taką przestrzeń abym mógł z rodziną odpocząć w tym moim mały wymarzonym zacisznym miejscu, gdyż dopiero zaczynam przygodę z roślinkami a nie mam kompletnie pomysłu od czego zacząć Dodam również, że pomysł mieszkania na parterze był mój i długo musiałem przekonywać żonkę, że to świetna sprawa. Chciałbym aby efekty miło zaskoczyły żonę i aby przekonała się, że wybór mieszkania z ogródkiem nie był błędem Dziękuję z całego serca
sylwik69 18:59, 11 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witaj
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
dominik61 21:25, 11 mar 2018

Dołączył: 11 mar 2018
Posty: 3
Witam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies