Gdzie jesteś » Forum » Wizytówki naszych ogrodów » Moje RODOS 73 - mój zakątek spokoju

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje RODOS 73 - mój zakątek spokoju

Lavonne 12:16, 01 kwi 2018

Dołączył: 28 mar 2018
Posty: 2
Witam wszystkich
Pod koniec sierpnia kupiłam ogródek na ROD . Jako,że była to końcówka lata zaczęliśmy renowację . Rozebraliśmy spróchniałe pergole przy altance. Wycięliśmy kilka drzew owocowych. Poniżej kilka zdjęć jak wygląda to teraz- a wygląda nieciekawie ale pomysłów mam w głowie tysiące wiec mam nadzieje, że będzie t taki mały raj Mile widziane wszystkie uwagi i sugestie gdyż jestem początkującą ogrodniczką

Altana już powiększona o konstrukcję tarasu, niedługo przyozdobi ją z przodu płotek i donice drewniane na kwiaty.Do tego planuję pomalować ja na zielony kolor .


Taras też nie wygląda zaciekawie, ogólnie narazie panuje pozimowy chaos


Z boku altanki jest kamienny grill , który po uprzątnięciu mam nadzieje będzie ozdobą ogrodu


No a z lewej strony altanki rosła duża i stara śliwa, teraz to będzie część warzywna, postawię tam kilka zagonów , ścieżki między nimi wypełnię kamykami i chciałabym odgrodzić tę cześć od reszty tylko hmm jeszcze szukam pomysłu
Lavonne 12:26, 01 kwi 2018

Dołączył: 28 mar 2018
Posty: 2
Na działce znajduje się też skalniak, który również przejdzie metamorfozę


Tam gdzie rosły borówki posadzę żywopłot z żywotnika ,żeby ogrodzić się trochę od tarasu i wzroku sąsiadów.


Na ścieżce krawężniki zostały już poprawione (były straszne wykrzywione i każdy leżał w inną stronę. Zakupiłam już kostkę brukową i na pewno będzie wyglądać lepiej niż te betonowe płyty


Studnia oczywiście zostanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies