Gdzie jesteś » Forum » Wizytówki naszych ogrodów » Wizytówka - Wśród modrzewi rośnie dąb..

Pokaż wątki Pokaż posty

Wizytówka - Wśród modrzewi rośnie dąb..

Dorota82 13:43, 11 maj 2018


Dołączył: 08 maj 2018
Posty: 36
Dzień dobry Wszystkim. Od niedawna jestem w posiadaniu ogrodu, który skradł moje serce i pomimo, iż daleko mu do Państwa perełek uważam za piękny.
____________________
Dorota Marzenia się spełniają!
Dorota82 14:04, 11 maj 2018


Dołączył: 08 maj 2018
Posty: 36


Całe dorosłe życie mieszkałam w bloku ale zawsze w głębi serca pragnęłam domu i ogrodu..było to jednak marzenie dla mnie odległe i wydawało mi się nieosiągalne. Niemniej jednak co jakiś czas oglądałam zdjęcia ogrodów myśląc, że może kiedyś...

Pamiętam w 2009 roku natknęłam się przypadkiem na ogród Tamaryszka, od tamtej chwili wiedziałam czego pragnę, co mi się podoba. Stare drzewa obrośnięte bluszczem, zieleń z donieszką bieli, funkie, paprocie i leśny klimat, tajemniczy i pociągający...Wracałam do tego ogrodu po cichu podglądając. Czasem z zazdrością, żalem i tęsknotą, czasem dla wytchnienia i oderwania się od codzienności.

Potem pochłonęło mnie życie rodzinne. Wzloty i upadki.

Aż w kwietniu 2017 roku, takim go zobaczyłam po raz pierwszy..

Dom i ogród jak z obrazka, spełnienie marzeń.

Więc zaczynam nowy rozdział, nowe wyzwanie i przygodę
____________________
Dorota Marzenia się spełniają!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies