Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród modrzewi rośnie dąb..

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród modrzewi rośnie dąb..

Roocika 11:23, 08 cze 2018


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Witaj Dorota, drzewa porośnięte bluszczem wyglądają pięknie
Pozdrawiam.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dorota82 13:28, 08 cze 2018


Dołączył: 08 maj 2018
Posty: 36
Roocika napisał(a)
Witaj Dorota, drzewa porośnięte bluszczem wyglądają pięknie
Pozdrawiam.


Dzięki
____________________
Dorota Marzenia się spełniają!
ElzbietaFranka 13:07, 10 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
Witam i ja. Jadac przez Zalesie na moja dzialke zawsze podziwiam stare drzewa porosniete bluszczami, rozne bluszcze wspinaja sie szczegolnie po starych sosnach idealna wspinaczka.
Wiec tez posadzilam obok moich sosen bluszcze i zaczynaja juz wlazic na nie.
Szczegolnie kolorowo to wyglada jesienia jak sie przebarwiają.

Dzialka w lesie plusy i minusy, tak mi sie wydaje. Jak slonko swieci przyjemny cien, ale jak pada nim wszystko wyschnie pozniej to trwa.

Pod drzewami tylko rododendrony cieniolubne i kwasolubne. Paprocie, funkie, bardzo ladne hortensje mozna posadzic tez kwasolub.
W sloncu mozna posadzic roze, ale jesienia bo skwar tej wiosny bardzo duzy. Jest wjele roslin ladnych, ale trzeba dokladnie wszystko przemyslec nie dzialac na juz tylko z umiarem.

Powodzenia
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorota82 15:46, 11 cze 2018


Dołączył: 08 maj 2018
Posty: 36
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam i ja. Jadac przez Zalesie na moja dzialke zawsze podziwiam stare drzewa porosniete bluszczami, rozne bluszcze wspinaja sie szczegolnie po starych sosnach idealna wspinaczka.
Wiec tez posadzilam obok moich sosen bluszcze i zaczynaja juz wlazic na nie.
Szczegolnie kolorowo to wyglada jesienia jak sie przebarwiają.

Dzialka w lesie plusy i minusy, tak mi sie wydaje. Jak slonko swieci przyjemny cien, ale jak pada nim wszystko wyschnie pozniej to trwa.

Pod drzewami tylko rododendrony cieniolubne i kwasolubne. Paprocie, funkie, bardzo ladne hortensje mozna posadzic tez kwasolub.
W sloncu mozna posadzic roze, ale jesienia bo skwar tej wiosny bardzo duzy. Jest wjele roslin ladnych, ale trzeba dokladnie wszystko przemyslec nie dzialac na juz tylko z umiarem.

Powodzenia


Witam i dziękuję za rady. Mam takie samo zdanie pomału i przemyślane decyzje, bo nie chcę później żałować
____________________
Dorota Marzenia się spełniają!
ElzbietaFranka 17:08, 11 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
Tuje to szmaragdy niezawodne w zeszłym roku wyrównane w poziomie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 01:00, 12 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
Odpisalam na pw.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies