1. Przeglądanie forum nie wymaga rejestracji w serwisie i jest dostępne dla każdego.

2. Możliwość udzielania się na forum dostępna jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

3. Możliwe jest posiadanie tylko jednego konta na forum.

4. Podczas wypowiadania się na Forum należy zachować zasady kultury osobistej.

5. Należy wypowiadać się zawsze na temat wątku oraz umieszczać nowe wątki w odpowiednich działach forum.

6. Przed dodaniem nowego wątku należy sprawdzić za pomocą wyszukiwarki czy dany wątek już istnieje. W razie zdublowania wątku Administrator ma prawo go przenieść lub zamknąć przekierowując do właściwego wątku.

7. Niedozwolone jest pisanie postów wielkimi literami

8. Dodawane zdjęcia mogą mieć maksymalnie rozmiar 640x480. Nie należy także dodawać więcej niż 4 zdjęcia w jednym poście.

9. Niedozwolone jest umieszczane treści obraźliwych oraz linków do treści obraźliwych dla innych osób, wulgaryzmów, pornografii oraz innych treści łamiących prawo RP.

10. Niedozwolone jest zamieszczanie materiałów nie swojego autorstwa (artykuły bądź część treści artykułów innego autora, zdjęcia, rysunki itp.), nawet po podaniu linku. Możliwe jest jedynie linkowanie do nich.

11. Niedozwolone jest reklamowanie działalności gospodarczej, produktów oraz innych stron internetowych np. portali, blogów. W razie ich wystąpienia wątki, posty lub linki mogą zostać usunięte przez Administratora bez powiadomienia.

12. Linkowanie do innych stron internetowych jest możliwe, gdy dyskusja w treści postu jest na temat i jeżeli osoba linkująca bierze czynny udział w Forum oraz treść linku jest ściśle związana z tematem wątku, ale nie jest reklamą własnej strony internetowej, bloga, bądź działalności gospodarczej. O pozostawieniu, moderacji postu lub wątku, bądź usunięciu decyduje administrator Forum.

13. Nieprzestrzeganie regulaminu może doprowadzić do zablokowania czasowego lub stałego dostępu do forum lub usunięcia konta z serwisu.