Gdzie jesteś » Forum » Ogrody - dni otwarte » Ogrodowisko - ogrody pokazowe, dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko - ogrody pokazowe, dni otwarte

Doranma 21:37, 11 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Wnioskuję w przyszłości o dłuższe godziny otwarcia w niedzielę, tak by można było rodzinę nakarmić i bez wyrzutów sumienia przyjechać i rozkoszować się pięknem ogrodu
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Gardenarium 07:51, 31 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niestety nie możemy na razie otwierać na dłużej , ponieważ mamy rodzinę i 3 pieski, które tęsknią, a my nie możemy ich na razie brać ze sobą bo kleszcze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
magenta 14:53, 08 cze 2019


Dołączył: 26 gru 2018
Posty: 5
Dzień dobry, czy planuje Pani dni otwarte w najbliższym czasie?
____________________
Kasia
Gardenarium 20:32, 31 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W dniu 17 sierpnia jest dzień zarezerwowany dla grupy Norwegów na dłużej, więc ogród nie może być udostępniony, ale następnego dnia, czyli w niedzielę - zapraszam.

Dni otwarte w sierpniu - 18 sierpnia 2019 r. (niedziela) . od godz 10 do 16.



oraz 24 sierpnia (sobota)
25 sierpnia (niedziela), od godz 10 do 16.


Cena wejścia do ogrodu 20 zł. Herbata, kawa - częstujemy gratis
WC dostępne.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:39, 31 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Apel o pomoc: wolontariat w dniu 10 sierpnia - wstęp wolny do ogrodu i miłe towarzystwo oraz poczęstunek oraz możliwa ekskluzywna kąpiel w stawie kąpielowym wśród grzybieni. Ale potrzebne jest udzielenie się w pracach ogrodowych. Czyli wspólna praca ogrodowa

W związku z wizytą Norwegów (ogrodników) 17 sierpnia, oceniłam, że nie zdążę sama przygotować należycie ogrodu, zwracam się więc do Was o pomoc w dopieszczeniu szczegółów dla osób blisko i dalej mieszkających

Czyszczenie doniczek z przekwitniętych kwiatostanów, jakieś małe pielenie, może pomoc w kancikach

Jeśli możecie ofiarować mi dwie godziny pracy, zapraszam
Zgłaszajcie się na pw lub tutaj

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bog 12:57, 03 sie 2019

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Chętnie przyjadę pomóc na razie szukam czym dojechać z Wawra.
Bog 12:44, 04 sie 2019

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Wiem jak PKS w kierunku Tarczyna wysiąść po drodze w miejscowości Grzędy potem 3 km pieszo.
O której godzinie zaczynamy działać myślę że w dwie godz.wiele nie da się zrobić będę przygotowana na dłużej.
Gardenarium 22:33, 04 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zaczynamy o 9 tej, albo na którą da się przyjechać. W Grzędach idzie się naokoło, gdyby nie było magazynów postawionych, to nasza działka przez pola połowę drogi a tak idzie się zygzakiem. Zadzwoń, to podwiozę - szkoda nóg na 3 km
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bog 18:39, 05 sie 2019

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
No właśnie planowałam na skróty przez pola zdjęcia które widziałam są nie aktualne.
Pół godz.marszu to będę dzwonić do zobaczenia w Grzędach.
Gardenarium 19:06, 07 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzwoń. Podjadę. Google czy satelity są nie na czasie.

Brak stawu i niekoniecznie zieleń taka jak na satelicie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies