Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Gardenia 2019, 23.02.2019

Pokaż wątki Pokaż posty

Gardenia 2019, 23.02.2019

Kokesz 21:36, 17 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6698
AsiaK_Z napisał(a)
Aniu, Poznań czeka cierpliwie mam nadzieję, że kiedyś uda się Tobie i Rodzince odwiedzić Pyrlandię


Asia, Ty będziesz?
Masz żabi skok na targi
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
AsiaK_Z 21:48, 17 sty 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Na dzień dzisiejszy będę

A tu coś na zachętę
https://www.facebook.com/190044297684142/posts/2172397566115462
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwik69 19:28, 20 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ja także się waham... byłam 3 lata z rzędu i z wszystkich roślin które tam zakupiłam przetrwała tylko biała lawenda po prostu jest za zimno i nie ma tych roślin gdzie przechować.Nawet trawy /widocznie podpędzone na targi/ wyginęły,nie mówiąc o żelaznych,nowych odmianach rozchodników.Być może to nie wina materiału ogrodniczego tylko kiepskiej ogrodniczki !
Raz nawet udało mi się spotkać grupę Ogrodowiskową,bo w ubiegłym roku mimo ustalonej godziny nie spotkałam nikogo ale jeszcze trochę czasu jest więc może ktoś mnie zachęci?
Ciekawe czy Pani Danusia będzie? takie spotkanie w realu to byłoby coś!!! tym bardziej że nasze zachodnie rejony rzadko odwiedza
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
dominika_ 20:44, 21 sty 2019


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Ja się wybieram
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
sylwik69 17:15, 22 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Fajnie Ciebie miałam przyjemność spotkać i poznać
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
AsiaK_Z 18:58, 22 sty 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Super Domi! A zabierasz po drodze Dziewczyny?
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
BasiaLT 20:11, 22 sty 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kokesz napisał(a)

Basia Ty się nie zastanawiaj tylko przyjeżdżaj i tak opuściłaś ubiegły rok, więc teraz tym bardziej się zmobilizujna pewno będzie fajnie

Ojej... nie sądziłam że moja nieobecność została przez kogokolwiek odnotowana, a tu proszę... dostało mi się jak kozie za obierki.
Wobec tego uprzejmie donoszę że na 99% przyjadę. W dodatku pracuję nad Zosią żeby przyjechała ze mną.
Nie liczę na duże zakupy bo jest mi wygodniej jechać pociągiem niż autem a do pociągu zbyt wiele nie wezmę.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Gardenarium 16:05, 24 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Ja będę, ale na krótko, więc nawet nie wiem kiedy. W przelocie, w podróży.
Odradzam na targach kupowanie roślin. Podpędzone róże - nieporozumienie w lutym kupować, duże ryzyko. Najwyżej lilie, ale w zeszłym roku zapomniałam odebrać, mimo że zapłacone były

W pierwszych latach Ogrodowiska wszędzie byłam na zlotach i spotkaniach, prawie w każdą sobotę. Wtedy miały one inny zasięg. Były bardzo liczne. Teraz trudno utrafić i wszędzie nadążyć.

Ale za to będzie u mnie zlot w nowym ogrodzie. Jakiego miesiąca, zobaczymy co czas pokaże
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwik69 20:00, 24 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Gardenarium napisał(a)
Ja będę, ale na krótko, więc nawet nie wiem kiedy. W przelocie, w podróży.
Odradzam na targach kupowanie roślin. Podpędzone róże - nieporozumienie w lutym kupować, duże ryzyko. Najwyżej lilie, ale w zeszłym roku zapomniałam odebrać, mimo że zapłacone były

W pierwszych latach Ogrodowiska wszędzie byłam na zlotach i spotkaniach, prawie w każdą sobotę. Wtedy miały one inny zasięg. Były bardzo liczne. Teraz trudno utrafić i wszędzie nadążyć.

Ale za to będzie u mnie zlot w nowym ogrodzie. Jakiego miesiąca, zobaczymy co czas pokaże

Dziękuję,że się odezwałaś i rozwiałaś wątpliwości...tak,to prawda z tymi zakupami! jestem tego dowodem
Danusia nawet zimą jest w przelocie,w podróży...skąd Ona czerpie siły i czym ładuje akumulatory?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Kokesz 11:16, 25 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6698
Jak byłam pierwszy raz na Gardenii to mnie pokusiły petunie Million Bells, w lutym Były piękne Do maja oczywiście przekwitły i wybiegły, tak to jest jak mróz na dworze a kwiaty balkonowe stoją w mieszkaniu

Lilie od znanych producentów były zgodne odmianowo ale od prywatnych osób na kiermaszu już niestety nie

Ale kupione hortensje Limki i Vanilki były ok
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies