Gdzie jesteś » Forum » Woda w ogrodzie » Nawodnienie kropelkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Nawodnienie kropelkowe

wujaszek20 07:06, 09 maj 2019

Dołączył: 09 maj 2019
Posty: 1
Witam,
Jestem nowy i przepraszam jeżeli taki temat już był.
Zacznę od tego że jestem w trakcie budowy domu i chciałbym już na etapie stanu surowego zamkniętego ogarnąć Ogród.
Przyjedzie firma posadzić mi 250 sztuk Tuji Szmaragd. Ja natomiast chciałbym założyć pod tuje wąż kropelkowy i tutaj mam pytanie jaki i jak?
Działka na tą chwilę ma ogrodzenie z siatki leśnej i ogrodzenie będzie robione za jakiś rok. Pod tuje nie mam zamiaru na tą chwilę wysypywać korę czy inne rzeczy chce tylko posadzić i podłączyć linie kropelkową. Jak wspomniałem wyżej jaki wąż powinienem kupić i jak połączyć ze sobą ?
Czy mogę łączyć wąż na długości 125 metrów tyle będę miał osadzonych metrów.
tuja. W załączniku dodałem zdjęcie jak wygląda i ile metrów ma działka.
Wiem mogę poszukać na google ale tam jest tyle różnych informacji że szok wolałem zarejestrować się na waszej stronie i tutaj poszukać pomocy od osoby która zna się na temacie .
Pozdrawiam
PiterSas 14:35, 14 maj 2019

Dołączył: 02 lut 2019
Posty: 327
wujaszek20 napisał(a)
Witam,
Jestem nowy i przepraszam jeżeli taki temat już był.
Zacznę od tego że jestem w trakcie budowy domu i chciałbym już na etapie stanu surowego zamkniętego ogarnąć Ogród.
Przyjedzie firma posadzić mi 250 sztuk Tuji Szmaragd. Ja natomiast chciałbym założyć pod tuje wąż kropelkowy i tutaj mam pytanie jaki i jak?
Działka na tą chwilę ma ogrodzenie z siatki leśnej i ogrodzenie będzie robione za jakiś rok. Pod tuje nie mam zamiaru na tą chwilę wysypywać korę czy inne rzeczy chce tylko posadzić i podłączyć linie kropelkową. Jak wspomniałem wyżej jaki wąż powinienem kupić i jak połączyć ze sobą ?
Czy mogę łączyć wąż na długości 125 metrów tyle będę miał osadzonych metrów.
tuja. W załączniku dodałem zdjęcie jak wygląda i ile metrów ma działka.
Wiem mogę poszukać na google ale tam jest tyle różnych informacji że szok wolałem zarejestrować się na waszej stronie i tutaj poszukać pomocy od osoby która zna się na temacie .
Pozdrawiam


Hej.
Wąż kropelkowy możesz podłączyć w max długość ok. 150-175 m.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies