Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pięknego początki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Pięknego początki :)

sylwik69 22:18, 18 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witaj ja już 2 rok walczę z ziemią i walkę przegrywam z moim piachem on wchłania jak gąbka ! mam podobny "śnieżny pyłek" na bukszpanach.Zastosowałam MOSPILAN.

Ponoć nie ma dobrej ziemi,trzeba sobie taką stworzyć dużo kompostu,kory,mączki bazaltowej,obornika i dużo dużo cierpliwości,tego wszystkiego Ci życzę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
aisza222 11:26, 19 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2019
Posty: 23
sylwik69 napisał(a)
Witaj ja już 2 rok walczę z ziemią i walkę przegrywam z moim piachem on wchłania jak gąbka ! mam podobny "śnieżny pyłek" na bukszpanach.Zastosowałam MOSPILAN.

Ponoć nie ma dobrej ziemi,trzeba sobie taką stworzyć dużo kompostu,kory,mączki bazaltowej,obornika i dużo dużo cierpliwości,tego wszystkiego Ci życzę


Ten biały pyłek wygląda jak by żył. Nie chciałbym aby coś go podjadało bo wizułalnie wygląda bardzo dobrze. Zastosuję polecany Mospilan. Dziękuję za radę.
____________________
Ela Pięknego początki :)
Mary 16:01, 22 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
aisza222 napisał(a)
Dziewczyny pomóżcie co dolega mojemu modrzewiowy (szczepiony na pniu) pokryty jest czymś białym.

Zapytaj w wątku Rozpoznawanie chorób i szkodników.
Może to ochojnik czy misecznik?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies