Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz zielony kącik

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz zielony kącik

MarcinS 21:30, 21 maj 2019

Dołączył: 21 maj 2019
Posty: 3
Witam

Kilka miesięcy temu zaczęła się nasza przygoda z własnym przydomowym "ogródkiem".
Wcześniej był krótki epizod z ogródkiem działkowym, zaniedbana, zarośnięta działka z nadpaloną altaną na bazie wagonu kolejowego, którą wyprowadziliśmy na prostą

Teraz Dom z ogródkiem. Przy wyborze domu, ważne było, żeby był kawałek przestrzeni pod ogródek i miejsce zabaw dla dzieci.
Wizji było dużo, całość miała byś spójna.

Nasza działka w trójkącie nastręcza pewnych problemów, jednak mamy nadzieję, że uda nam się to okiełznać Niespełna 500m2, minus dom, minus kostka.. zostaje niewiele..


Oczywiście był wstępny plan:


który życie zweryfikuje

Wybór bramy, furtki i odgrodzenie od sąsiadów..

Po budowie rozpoczęło się sprzątnie i utwardzenie terenu, tak żeby dało się podjechać i podejść do domu.








i teraz dopiero zaczyna się zabawa w ogród
Zana 21:37, 21 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Witaj na Ogrodowisku. Też mam działkę w kształcie trójkąta, nieco większą, ale tylko z domkiem letniskowym, więc jest trochę więcej miejsca na zieleninę. W każdym razie nie jest łatwo zaaranżować taki kształt. Co oznacza pomarańczowy kwadracik w górnym rogu na planie?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
frezja 08:28, 22 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zana napisał(a)
Witaj na Ogrodowisku. Też mam działkę w kształcie trójkąta, nieco większą, ale tylko z domkiem letniskowym, więc jest trochę więcej miejsca na zieleninę. W każdym razie nie jest łatwo zaaranżować taki kształt. Co oznacza pomarańczowy kwadracik w górnym rogu na planie?
Miejsce na grill??
____________________
Ewa - Ogrodowy song
koliber 08:34, 22 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witam się i ja Cześć
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies