Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Syzyfowe prace

Pokaż wątki Pokaż posty

Syzyfowe prace

waleczka 10:22, 06 cze 2019

Dołączył: 25 lut 2019
Posty: 2
Czasami odnoszę wrażenie, że zajmowanie się ogrodem to jedna wielka Syzyfowa Praca: kosisz tą trawę, wyrywasz chwasty, grabisz liście, walczysz z robactwem... tylko po to, żeby za tydzień-dwa robić znowu dokładnie to samo.
Jak kocham wypoczywać na świeżym powietrzu, tak momentami mam już serdecznie dosyć tej orki na ugorze... bo nie widzę żadnych trwałych efektów swoich trudów.
Tak samo się czułam jak na studiach rozdawałam ulotki - co z tego, że były fajnie zaprojektowane i zawierały naprawdę przydatne informacje i kontakty, skoro i tak lądowały w najbliższym koszu na śmieci
Fajrant 14:23, 15 lip 2019

Dołączył: 30 maj 2018
Posty: 2
Zgadzam się... praca w ogrodzie nie ma końca...jednak widok pięknych roślin rekompensuje wszystko...
jablonka90 11:48, 22 lip 2019


Dołączył: 22 lip 2019
Posty: 4
Zdecydowanie! Obecnie przeprowadziłam się do bloku i tęsknie za możliwością grzebania w ziemi, ale był czas, gdy miałam tego serdecznie dosyć. Nieustannie pojawiały się nowe przeszkody, które mnie wykańczały i powodowały, że nie mogłam czerpać w pełni satysfakcji ze swoich dokonań
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies