Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Anda 12:29, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Rabarbar dloniasty piękny, taki imponujący.

Tulipany masz śliczne. Dobrze, że przymrozek im nie zaszkodził
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
GorAna 12:32, 21 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Basieksp napisał(a)
Był mały przymrozek, w nocy było 1 na minusie. Trochę niektóre tulipany się pokłoniły, piwonie podobnie, ale reszta ok Owocowe kwitną, jakiś zmian nie zauważyłam. Jest ok

U mnie podobnie.
Przymroziło młode listki grujecznika
Ciekawe jak dzisiejsza noc
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Basieksp 13:23, 21 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Anda napisał(a)
Rabarbar dloniasty piękny, taki imponujący.

Tulipany masz śliczne. Dobrze, że przymrozek im nie zaszkodził


Rabarbar właśnie trochę ochlapł od zimna. Rano jeszcze się trzymał teraz wieje i jest dość zimno, właśnie zrobiłam mu taki parawan, może go to trochę ochroi przed tym chłodnym wiatrem.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:27, 21 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
GorAna napisał(a)

U mnie podobnie.
Przymroziło młode listki grujecznika
Ciekawe jak dzisiejsza noc


Dziś ma być podobnie. Chyba trochę więcej roślin poodkrywałam, bo dwie takie, pod rząd zimne noce mogą trochę więcej szkód narobić. Myślałam, że w dzień będzie cieplej i rośliny odbiją ale jest bardzo chodny wiatr i to im nie pomaga.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
greg66 19:02, 21 kwi 2024


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Basiu u mnie na razie bez mrozu, chłodny wiatr w dzień, teraz pod wieczór trochę się uspokoiło a nawet mam wrażenie ociepliło. Ale i tak pookrywałem trochę roślin.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Basieksp 19:32, 21 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
greg66 napisał(a)
Basiu u mnie na razie bez mrozu, chłodny wiatr w dzień, teraz pod wieczór trochę się uspokoiło a nawet mam wrażenie ociepliło. Ale i tak pookrywałem trochę roślin.


Ja też poodkrywałam trochę roślin, bardziej niż wczoraj. Rabarbar też dostał taki parawan. Reszta musi sobie radzić, może nie będzie tak źle
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:01, 21 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Basieksp napisał(a)
Był mały przymrozek, w nocy było 1 na minusie. Trochę niektóre tulipany się pokłoniły, piwonie podobnie, ale reszta ok Owocowe kwitną, jakiś zmian nie zauważyłam. Jest ok

Basia, dobrze, że u Ciebie bez strat
Tulipany i piwonie u mnie jak u Ciebie, ale generalnie dużo gorzej, eh
Jeszcze te dwie najbliższe noce mają być trudne...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rumianka 12:40, 22 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Czas ponownie wyciągnąć z szafy zimowe kurtki i ciepłe gacie...zima znów w natarciu. brrr
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 12:43, 22 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Rumianka napisał(a)
Czas ponownie wyciągnąć z szafy zimowe kurtki i ciepłe gacie...zima znów w natarciu. brrr


Oj lepiej nie ja uparta jestem i kurtka zimowa w szafie narazie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
vita 22:12, 22 kwi 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Znalazłam ciemiężycę, jaka już zaawansowana, hm, jak trzymasz z dala od niej ślimaki? U mnie jeszcze nie rozwinęła liści, a już pogryziona.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies