Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

15:21, 21 mar 2017
Pszczelarnia napisał(a)


Czyli jest postęp.

Kończąc temat jeleni: po prostu trzeba im zrobić bariery nie do pokonania.

W jednym się zgadzamy: one lubią mój ogród i ja też lubię mój ogród.



i ja tez lubie twój ogród barier nie lubię ...za sznurek bym nie weszła
Pszczelarnia 15:22, 21 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mirka napisał(a)
Ewa przepraszam pomyliłam chyba nazwę tej rudbeki zaraz poprawię O jeżówkę nie prosiłam ale jak napisałaś ze może nasionka pomylone to się ucieszyłam i czekałm jak wykiełkują.


Gdybym tylko umiała rozpoznać te nasionka ... . Może mi coś wyjdzie to się podzielę jeżówką.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
07_Rene 15:29, 21 mar 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
A mi tej sarny wcale nie żal. Musi się nauczyć szanować Twój teren. Ty przecież do niej nie chodzisz
Petardy działają na dziki. Na sarny niestetu nie. One nawet za bardzo psa się nie boją. Zerwa się- owszem, ale dwa metry dalej się zatrzymają i mają w nosie.

Ambitny plan na weekend
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Basilikum 15:33, 21 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
na sarny halas dziala. Mi jak na droge wejdzie sarna to uzywam sygnalow dziwiekowych.
No i mysle, ze Ewa do tych saren i lani chodzi jak najbardziej, nie wierze, ze nie spaceruje po lesie ze mna spacerowala

Ewo ile potrzebuja rudbeckia by wykielkowyc?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mirka 15:34, 21 mar 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Pszczelarnia napisał(a)


Gdybym tylko umiała rozpoznać te nasionka ... . Może mi coś wyjdzie to się podzielę jeżówką.
Ewo dobre masz serduszko ale z wysyłką siewek to kłopot.Zapisuję się na nasionka jesienią Dzięki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Pszczelarnia 16:19, 21 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zostawiam jeszcze jakiś klimat wiosenny, bo niedługo rozbierzemy łanie na czynniki pierwsze.





____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:24, 21 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
07_Rene napisał(a)
A mi tej sarny wcale nie żal. Musi się nauczyć szanować Twój teren. Ty przecież do niej nie chodzisz
Petardy działają na dziki. Na sarny niestetu nie. One nawet za bardzo psa się nie boją. Zerwa się- owszem, ale dwa metry dalej się zatrzymają i mają w nosie.

Ambitny plan na weekend


Pewnie, że musi.

A wiesz, że psów boją się? W okolice wilczura nawet się nie zapuszczają. I choć od drogi mam płot niższy nawet nie próbują wchodzić. Bo tam pies sąsiada stróżuje.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:26, 21 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Basilikum napisał(a)
na sarny halas dziala. Mi jak na droge wejdzie sarna to uzywam sygnalow dziwiekowych.
No i mysle, ze Ewa do tych saren i lani chodzi jak najbardziej, nie wierze, ze nie spaceruje po lesie ze mna spacerowala

Ewo ile potrzebuja rudbeckia by wykielkowyc?


Długo, do 3-4 tygodni może być, masz przemrożone nasiona?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:28, 21 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
eee_taam napisał(a)


i ja tez lubie twój ogród barier nie lubię ...za sznurek bym nie weszła




Dziękuję.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
nawigatorka 16:53, 21 mar 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Oczywiście wszyscy chronimy leśne zwierzęta ale inne spojrzenie maja npmoi sasiedzi rolnicy którym 200 osobnikowe stada jeleni potrafią zjeść pole w jedna noc.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies