Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 22:36, 10 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ku pamięci dla siebie samej: ten żeleźniak jesienią, czyli w sierpniu, trafi na rabatę bylin wysokich. A będą na niej astry, wernonie, sadźce, słoneczniczki i misknty.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
viva 22:46, 10 cze 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Pszczelarnia napisał(a)

Ana, ano kombinuję ale dzięki zdjęciom widzę kolory do poprawki. Łubin powinien być śmietankowy na tym zdjęciu (już wysiałam):



Ewo, ależ zmieniła się ta Twoja rabata
A co będzie z trawami po czosnkach ? ale ich masz, u mnie tylko symbolicznie...trzy sztuki
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Pszczelarnia 22:52, 10 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
baraga1904 napisał(a)
...zdjęcia nad wodą bardzo na czasie przy takiem upale...ochłodzić się można na chwilkę

Miłe alternatywy:





____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:02, 10 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tusiala napisał(a)
Bardzo lubię Ewo Twój zielnik

Miło mi to słyszeć. Ja też. Zauważyłam ostatnio, że zioła mają taka bogatą paletę barw. Starałam się nawet policzyć, czy więcej tych "żółtych" czy tych "niebieskich".
Tutaj jakoś zostało mi nieobsadzone miejsce i mam pustkę, którą zapełnię tytoniem, szałwią i szałwią jednoroczną oraz groszkami.

Zielnik się nieco powiększy, będzie więcej miejsca na "chwasty":


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agatanowa 23:05, 10 cze 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Pszczelarnia napisał(a)

Agato, chyba chodziło o takie podpory, na razie służą min. nawet powojnikom z braku pomysłu:



chyba widzę te podpory, ale one są wytwarzane własnymi siłami czy kupne?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Pszczelarnia 23:26, 10 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kowal zrobił własnymi siłami. Ja kupiłam. To solidny pręt wygięty i zespawany, na końcach na ostro zakończony. Uderzam młotkiem w nie i wbijam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Sebek 23:30, 10 cze 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Poleżałbym na Twoim leżaczku choć chwilkę, bo ogród masz tak wypielęgnowany, że na pewno nie masz czasu z niego skorzystać Po za tym cień jest teraz wyjątkowo potrzebny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Alisonek 23:33, 10 cze 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Pszczółko strumyk i hamak i mogę zostać u Ciebie na dłużej
jak zawsze u Ciebie- PIĘKNIE!
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Pszczelarnia 23:40, 10 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Sebek napisał(a)
Poleżałbym na Twoim leżaczku choć chwilkę, bo ogród masz tak wypielęgnowany, że na pewno nie masz czasu z niego skorzystać Po za tym cień jest teraz wyjątkowo potrzebny


Nie jest. Złudzenie optyczne w zenicie. Właśnie się zastanawiam, czy rozpoczynać rewolucję czy odczekać moment i odpocząć.

Ale nauczona doświadczeniem mówię sobie: nic bez rysunków i planów. Zmierz, narysuj, pokoloruj.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mira 16:05, 11 cze 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
odczekać i odpocząć

wiem co radzę

miłego leżakowania
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies