Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

stychaz 23:39, 11 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Dzięki
____________________
Justyna - Wersja mini mini
agatanowa 00:59, 12 cze 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Pszczelarnia napisał(a)

Tak, to driakiew. Kwitnie długo, 2 razy, jak zetniemy po pierwszym. Lubi sucho i słonecznie. Jest niewysoka - 30 cm. Jakoś tak.


Driakiew najpospolitsza rośnie jako chwast na miedzach na wsi czy przy drogach wiejskich, na pewno nie jest wymagająca, pamiętam ją doskonale

lubia ja pszczoły
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
mira 08:31, 12 cze 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
agatanowa napisał(a)


Driakiew najpospolitsza rośnie jako chwast na miedzach na wsi czy przy drogach wiejskich, na pewno nie jest wymagająca, pamiętam ją doskonale

lubia ja pszczoły


Moim zdaniem driakiew powinna nazywać się źeleźniak potwierdzam to wspaniała roślinka mało wymagająca i urocza. U mnie w tym roku po ulewach w maju stała niestety kilka dni w wodzie bo mam glinę okropną niżej. Już myślałam ,że po niej bo raczej lubi sucho, zrobiła się brzydka liski zbrunatniały ,zaczęła kwitnąć marnie pojedynczo, krzak brzydki, więc ją wykopałam i była okazja podzielić - ależ mi się odwdzięcza już liście zielenieją a kwiatów przybywa
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
ana_art 09:11, 12 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ewo jak jest napisane okrywowa to zapewne trzeba okrywać na zimę

żart, oczywiście ale od momentu gdy usłyszałam taki tekst w ogrodniczym, na słowo okrywowa tak reaguję Jedna Pani pyta drugą: "a ta róża okrywowa to co znaczy że trzeba na zimę okrywać?"

Uwielbiam Twój zielnik, w tamtym roku posadziłam kilka różnych ziół przy pergoli i teraz mnie zaatakowała melisa cytrynowa, ma prawie metr Może to jakiś znak że powinnam się uspokoić
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
WilczaGora 09:44, 12 cze 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Pszczółko, byłam kilka dni temu na twojej stronie
tak wspaniale wszystko zaprezentowane
gratulacje za cudowne miejsce i wspaniałe emocje, które towarzyszą Waszemu życiu
składam tylko wniosek o nowe zdjęcia w aktualnościach plsss
jakiś śnieżek mnie powitał

całusiaki Wilkołaki
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
laurowisnia 10:27, 12 cze 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Miłe alternatywy zachęcają, ale i tak wolałabym się przechadzać między rabatami.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Milka 12:21, 12 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale masz fajną tablicę z napisem zielnik i te klosze mnie zachwycają:
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bogumila 18:21, 12 cze 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Podziwiam zielnik i doskonały dobór roślinek...pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Mala_Mi 19:46, 12 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zielnik... piękniusi.. marzenie

Pszczółki lubię ale sie bojam.. i nawet z podpowiedzią dla Madzen.. nie wiem która to Matka.. a mówią , że matka jest tylko jedna

Róża na skarpie urocza.. i całą reszta też

Z paragrafów pszczelich się uśmiałam

Nasadzenia za komórką bardzo fajnie wyszły... tylko u mnie przywrotnik by wszytko zagłuszył.. zbój jeden..

A i Frizek się popisał
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgorzata_s... 19:55, 12 cze 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ewuniu ja często tu zaglądam do ciebie Program oglądałam z podziwem
Mój ogród przyjazny pszczołom a ja uczulona Nie są to jednak stworzonka złośliwe i nie atakują właścicielki która sadzi im jedzonkoMiejsca wypoczynkowe u ciebie aż wołają do leniuchowania warzywnik wzór konspekt Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies