Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

AgnieszkaW 15:01, 20 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, bardzo dziękuję za cenne porady, "Magnolię" oczywiście sobie kupię, bo ciekawią mnie metamorfozy. W tym roku mam ambitny plan założyć u siebie taką mini rabatę (jakieś 15 metrów kwadratowych w sumie) w stylu preriowym, bo od dawna mi się podobała (stąd te pytania o trawy), nie wiem, jak mi to wyjdzie.
Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy wyruszymy do ogrodów, bo czas już najwyższy, tylko jak tu rabaty w śniegu przekopywać i cokolwiek sadzić? No jak?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
ladygreen 09:31, 24 mar 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 91
Oglądnięcie tworzenia tego ogrodu to bezcenne doświadczenie - dziękuję
A ogród? Marzenie
____________________
Marta Ogród Pod Akacjami
anna_g 14:12, 26 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Witajcie kochani - jestem jeszcze ciągle w fazie oglądania... na 178 stronie obecnie - długo mi to zajęło czasu bo trzeba się było dobrze przyjrzeć. Oczywiście, że pięknie - to wszyscy wiedzą
właśnie oglądam zdjęcia ze "sterylnymi kompozycjami"

Gardenarium napisał(a)


Sterylne kompozycje





i poczochrane kompozycje

Gardenarium napisał(a)










I tak się przez chwilę zastanowiłam które wolałabym mieć w swoim ogrodzie... I olśniło mnie nagle, że fenomen tego ogrodu polega na tym że nie trzeba wybierać Albo można - w zależności od tego czego się aktualnie potrzebuje... bo czasem chcemy poczochranego romantyzmu a czasami uporządkowanej sterylności... (a przynajmniej ja tak mam) - połączenie jednego z drugim w tak piękny sposób jest genialne... bardzo piękne... Ogród na każdy nastrój I jeszcze te lustra... piękne efekty dają...
Niezłe wrażenie robią też zdjęcia "przed" i "po" - po raz pierwszy miałam okazję oglądać relację z takiego tworzenia ogrodu. Jestem pod wrażeniem i bardzo dziękuję za tą możliwość.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Gardenarium 16:37, 26 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mój ogród tak samo ewoluuje, raz jest sterylny, a raz "ubrany w piórka" i poczochrany.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anna_g 22:59, 26 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Gardenarium napisał(a)
Mój ogród tak samo ewoluuje, raz jest sterylny, a raz "ubrany w piórka" i poczochrany.


Może tak być Danusiu , bo Twój ogród w myślach ułożyła i na rzeczywistość przełożyła ta sama zdolna kobieta i ekipa... Piękna jest tak "możliwość wyboru"
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 23:08, 26 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Gardenarium napisał(a)
Wrzesień



Listopad





Cudne te zdjęcia porównawcze. I powiem, że te listopadowe tak samo piękne jak wrześniowe, przepięknie się przebarwiły trawy - biel pni brzóz i te szaro-srebrne trawy na tle muru - pięknie to wygląda. Widać ogród jest nie tylko na każdy nastrój, ale na każdą porę roku... No cóż - rewelacja.
I powiem jeszcze, że w tej fotorelacji było doskonale widać jak wiele pracy włożyliście w jego wykonanie... i to że byliście i budowlańcami i stolarzami i elektrykami i wszystkim co potrzeba i ogrodnikami oczywiście też - najbardziej. Chylę czoła przed profesjonalizmem ekipy i firmy. Taras - zrobiony (na moje babskie co prawda oko) rewelka - przyglądałam się tym przycięciom desek - no normalnie równiuteńko jak po sznurku - nigdzie nawet milimetr się nie różni... wyglądało to super. Budowa plotu - kolejne dla mnie zaskoczenie, że ogrodnicy robią takie rzeczy I ta dbałość o kazdy szczegół. No cóż - oryginalna nie jestem, bo juz wszyscy to samo tu powiedzieli, ale nie da się powiedzieć nic innego - pełen profesjonalizm i pasja - bo widać że lubicie tą robotę Jeszcze raz dziękuję za możliwość zobaczenia tego wszystkiego. Ten serial zakończyłam - pewnie tu wrócę, a teraz poszukam innych - coraz bardziej zaintrygowana Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Gardenarium 07:46, 27 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję, nasza wszechstronność ma miejsce dzięki umiejętnościom budowlano-stolarskim Witka, które czasem w imponujący sposób przerastają ekipy budowlane jakie spotykamy na inwestycjach które (jako ostatni na budowie) ubieramy w zieleń. Stąd takie zlecenia i rozbudowane realizacje.

Zapraszam do oglądania kolejnych. Pozdrowienia dla odwiedzających tę stronę, a mam nadzieję niebawem na nowe zdjęcia z konserwacji wiosennej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 07:47, 27 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie mogę się doczekać nowych zdjęć Ciekawe jak te wszystkie trawy przezimowały?
Ciekawa jestem też moich, stipy i turzyce pierwszą zimę u mnie..
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 08:02, 27 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ostnice i turzyce mogły wymarznąć, ale i tak je wsadzę ponownie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gabrysia_ 08:05, 27 mar 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
O jak fajnie
Ja też czekam na nowe fotki
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies