Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

Ana 13:04, 12 paź 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808

Danusiu, BAJKA!!!! Ogród wygląda niesamowicie!!!

A powiedz mi proszę czy irgę mozna docinać w kulki??
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ela 13:22, 12 paź 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Oglądam i zachwycam się Kolejny piękny ogród i niezła ściąga
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
an_tre 18:35, 12 paź 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Danusiu w milczącym zachwycie, bo po prostu, odebrało mi mowę... oglądałam wasze poczynania w ogrodzie z lustrem, od czasu do czasu wołając mojego M żeby zobaczył nowatorskie rozwiązania i sprzęt. Zainteresowała go siatka przeciw kretom pod trawniki, a wcześniej system z ekoblokami do odprowadzania deszczówki i nawodnienie całości. Mnie zachwyciła sprawność działań i nieskazitelny porządek w trakcie realizacji oj żeby tak wszyscy realizatorzy to potrafili
Całość realizacji już po nasadzeniu kolorów urzekająca, buzia się sama uśmiechała, szkoda, że tego nie widać
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
zuzka 19:28, 12 paź 2011

Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 12
Duże Brawa dla Danusi.
Dzięki niej możemy podziwiać realizację tak pięknego ogrodu.
Dla mnie jest przykładem osoby, która prowadząc firmę jest profesjonalistką i uczciwym człowiekiem w każdym calu. Ogrody pozostawiają w sobie cząstkę człowieka, który je tworzy. Zresztą tak jest chyba ze wszystkim. No cóż są ludzie, którzy kochają to co robią i są tacy którzy kompletnie się do tego nie nadają. Po prostu.
Danusiu!
Dzięki stokrotne za pokazanie rozwiązań, które wykorzystujesz w ogrodach.
Super zobaczyć realizacje z ekoblokami. Dla większości myślę,że to całkiem nowe rozwiązania problemów ogrodowych.
Gardenarium 19:48, 12 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj padało i wiał wiatr, a my robiliśmy zbrojenie pod fundament śmietnikowo-drewutniowy.
Nie mam zdjęć, ale za to spotkałam się z Przemkiem (Shrekol) u Tracza i w jego ogrodzie. I tu zdjęcia są
Bogusław niestety nie wyrwał się z pracy i nie udało się zobaczyć jego ogrodu i sposobu formowania bonsai. Zapraszam więc do wątku Shrekola
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joku 20:04, 12 paź 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
gardenarium napisał(a)
Bardzo podoba mi się taki sposób docinania roślin okrywowych





Danusiu, jak technicznie wykonać takie cięcie? Zwłaszcza te przykłady na pierwszym i drugim zdjęciu.
Czy jest jakiś sposób zeby ciąć, ale nie podeptać przy okazji sąsiednich roślin?
Pytam, bo mam kilka takich "dywanów na styku".
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 20:29, 12 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ana napisał(a)

Danusiu, BAJKA!!!! Ogród wygląda niesamowicie!!!

A powiedz mi proszę czy irgę mozna docinać w kulki??


W kulki raczej nie, za długie pędy puszcza, ale wałki i bryły można z niej robić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:31, 12 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Joku napisał(a)

Bardzo podoba mi się taki sposób docinania roślin okrywowych





Danusiu, jak technicznie wykonać takie cięcie? Zwłaszcza te przykłady na pierwszym i drugim zdjęciu.
Czy jest jakiś sposób zeby ciąć, ale nie podeptać przy okazji sąsiednich roślin?
Pytam, bo mam kilka takich "dywanów na styku".


Ten drugi przykład, najpierw tniemy górą, aby się zagęszczały, potem jak dojdą do granicy docinamy pionowo, aby powstały wyraźne ślady granicy dwóch roślin. NIe da się tak tego wytłumaczyć.

Nogę da się postawić. Tniemy nożycami szpalerowymi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
myszorek 20:34, 12 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
no i tu już setnicę można opijać. Jak to szybko leci, gdy jest coś smacznego do oglądania, mniam
____________________
ogród zmyślony
Joku 22:11, 12 paź 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
Zrozumiałam, dziękuję
Ogród z lustrem piękny. Czytam i oglądam relację na bieżąco.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies