Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

MiluniaB 19:35, 09 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Dzisiaj cięcie bukszpanów
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
ElzbietaFranka 20:57, 09 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Milunia nie wiem gdzie kupowałam i nie znam nazwy tej wrzosowej.
U mnie jest sporo czasu rosła pięknie. Prawdopodobnie kupowałam za Hala Mirowska w Warszawie bez nazwy w opakowaniu. Mam stamtąd kilka róż. Wszystkie ładnie rosną. Tylko ta wrzosowa miała za mało słońca i trzeba było przesadzić.
Znajdę fotkę to pokaże.
Wiem czytałam nie dawno, że jest od niedawna jakaś róża we wrzosowym kolorze nawet miałam zanotować, ale widzisz nie zanotowałam.
Wieczorami szperam po szkółkach różanych i coś tam zawsze znajdę godne zainteresowania. Przed chwilą byłam u rosacwik znowu się na zapisywałam na powiadomienia.

W tym roku kupiłam u nich 4 krzaki jedna dostałam gratis ponieważ tak się zaparłem na nią kupiłam ją 2 razy i za każdym razem padła. Na szczęście odstukac ta trzecia wypuszcza nowe pędy.
Nie pisze która żeby nie zapeszyc, ale naprawdę ładna.
Kupuje, ale ta pogodą nie sprzyja różom warzą Die co niektóre na słońcu potem przychodzi mocny deszcz i wygląda to nie za bardzo.
Rozpisałam się.

Poszukam fotki i wstawię wrzodowa u siebie.

Możesz zobaczyć i porównać znalazłam fotki drugiej wrzosowej
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Joann 22:39, 09 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2092
Martko, masz rację. A co się będę zadręczać. Przyjdę i tu popatrzę, ogrodniczy głód zaspkoję, a potem wrócę do siebie. Otrząsnę się z lekka, rozejrzę. I znajdę ją, tę moją ogrodową duszę, odnajdę ją znaczy się, i uspokoję trochę.
Miluniu, za idealnie dla mnie, za idealnie, Renatko patrzeć z daleka trudno przy takiej ilości idealnych zestawień, rabat. Niee. Idę już, bo spać nie będę mogła.
____________________
Joanna Ogród długi
Mixtoorka 22:49, 09 lip 2021


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Hej!
Mirellko pięknie u Ciebie, wizytówkę można oglądać jak katalog
Niesamowicie pięknie róże po przeprowadzce się prezentują. U mnie w tym roku różana klęska

Super słodki czarny kwiatuszek
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Martka 09:12, 10 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Miluniu, te płatki na trawniku to same tak? Cudowne zdjęcia z wizytówki, ale to ujęło mnie szczególnie Już rozumiem, o czym Hania napisała tak, u Ciebie nawet płatki w porządeczku Czy będą podpisy róż w wątku?
Ewa777 12:15, 10 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Zachwyciłam się różanką Uwielbiam róże Ślicznie Ci to wyszło
Wizytówka też piękna
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
MiluniaB 18:47, 11 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Ela - byłam, widziałam, wpis zostawiłam .

Joann - ja się cieszę, że są różne upodobania ogrodowe - przynajmniej nie jest nudno .

Karolka - ten czas nie jest dobry dla róż: słońce, deszcze to im nie służy. Może drugie kwitnienie będzie lepsze
Czarny kwiatuszek to Abi - model ogrodowy .

Martka - róże targane wiatrem to ukwiecił się płatkami trawnik - pięknie to wyglądało Jak będę wstawiała kolejne portrety róż to opiszę nazwy . Martka jeżeli wracasz do mojej wizytówki to wstawiam na bieżąco nowe zdjęcia Ja najczęściej oglądam wizytówkę Gosi Malkul
Dzisiaj dosadziłam resztę haconechloa wg. Twojego sadzenia .

Ewa - dziękuję - miło, że Ci się podoba
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Wiaan 19:04, 11 lip 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Mirella rozumiem, że drugie kwitnienie to po prostu nowe pąki po przycięciu, tak?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MiluniaB 19:25, 11 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Aneta - po przekwitnięciu cięcie, podlanie florovitem, nowe pąki i czekamy na kwiaty
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Wiaan 19:53, 11 lip 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
MiluniaB napisał(a)
Aneta - po przekwitnięciu cięcie, podlanie florovitem, nowe pąki i czekamy na kwiaty


Kiedy zazwyczaj u Ciebie przypada ten okres?ale zadaję pytania, ale cóż uczę się
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies