Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 10:50, 13 cze 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Ginger, widzę, że obie mamy wielkie doświadczenie z tą trawką
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
GabiK 10:56, 13 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Domi, po ile kupiłaś te trawki? U nas też są różne z takimi kartonikami, ale dość drogie.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Domi 10:57, 13 cze 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
A to kolejna nowa trawka.Pojechałam wózeczkiem na spacer z Córeczką i trafiłam na dostawę w pobliskim centrum ogrodniczym. Kupiłam 13 doniczek. Sprzedawca nie wierzył, że uda mi się je upchnąć w koszu pod wózkiem. A jednak udało się!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 11:02, 13 cze 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
GabiK napisał(a)
Domi, po ile kupiłaś te trawki? U nas też są różne z takimi kartonikami, ale dość drogie.


Były bardzo drogie, dlatego kupiłam tylko 6 szt. Coś ponad 20 zł/szt. ( w Leroy Merlin)
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Sebek 11:12, 13 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
W Leroy ceny są straszne - ostatnio byłem i Danusia takie trawy po kilka złotych kupuje - a nie po prawie 30 złotych - chyba 27.99 były... Dlatego nic nie wziąłem, chociaż ładne były, nie powiem.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agata_chrosc... 11:18, 13 cze 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Domi napisał(a)

Dominiko, bardzo dziękuję za info w sprawie aparatu. Ja oczywiście zawsze wszystko czytam co piszą, zanim cokolwiek kupię. Tylko nie zawsze to się sprawdza. Dlatego pytam, bo jednak najcenniejsze są opinie użytkowników. A trawka oczywiście bardzo ładna. Najbardziej mnie zawsze u Ciebie dziwi jak to jest, że kupujesz coś, a potem wsadzasz w takie miejsce, które jakby na ten zakup akurat czekało. Dokładnie pasujące. A wydawałoby się, że tam już niczego nie brakuje. Ty masz chyba "to coś" w oku. Albo jak mawiał mój profesor "oko nie z guzika". Pozdrawiam.

Gdybyś w przyszłości zdecydowała się na aparat Canona lub Nikona, mogę coś powiedzieć na temat ich wad i zalet. Jeśli chodzi o zakupy do ogrodu: po prostu skończyły mi się już wolne miejsca na rabatach i jak coś kupuję to już z myślą o jakimś konkretnym punkcie. Nie mam już wolnej przestrzeni na spontan. Jak chcę wsadzić coś nowego, często muszę wysadzić inne rośliny i coś z nimi zrobić, więc pięć razy zastanawiam się zanim coś znowu przywlekę do domu.


Domi - będę pamiętać i gdybym była bliska zakupu to jeszcze Cię podpytam.
A córcia niech rośnie zdrowo - moja dopiero co taka była, a od września już do szkoły idzie! Tu co prawda dzieci idą do szkoły w wieku 4 lat, ale jednak zawsze to szkoła. Wierzyć się nie chce! Pozdrawiam i będę sobie dalej oglądać cichutko i wzdychać
____________________
ogród w Holandi
Evchen 11:32, 13 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Domi,
gratuluję córeczki i ogrodu!.. piękny.. aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
Ev
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Wieloszka 11:42, 13 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Domi napisał(a)
A to kolejna nowa trawka.Pojechałam wózeczkiem na spacer z Córeczką i trafiłam na dostawę w pobliskim centrum ogrodniczym. Kupiłam 13 doniczek. Sprzedawca nie wierzył, że uda mi się je upchnąć w koszu pod wózkiem. A jednak udało się!

Cuuudna! U nas tez takie były, ale dużo mniejsze kępki po 10zł Niestety poza ceną mają inną "wadę" - są do cienia Ale i tak śliczne
A cóż mężczyzna może wiedzieć o pojemności kosza pod wózkiem dziecięcym, no proszę Cię !!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 14:42, 14 cze 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Jak zwykle piękne zestawienie. Ty kobieto to masz oko
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Domi 16:18, 14 cze 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Sebek napisał(a)
W Leroy ceny są straszne - ostatnio byłem i Danusia takie trawy po kilka złotych kupuje - a nie po prawie 30 złotych - chyba 27.99 były... Dlatego nic nie wziąłem, chociaż ładne były, nie powiem.


No śliczne mają te trawy: takie dorodne i rozrośnięte, ale ceny powalają. Wzięłam tamtą trawkę, bo nigdzie wcześniej jej nie widziałam, a taka jest łaaadnaaa...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies