Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

grapaka 08:44, 17 lis 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Zgadza się Dominiko. U Ciebie gościłam już na drugiej stroniepozdrawiam i podtrzymuję pięknie masz
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Domi 08:45, 17 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
KasiaWB napisał(a)
Z ogromną przyjemnością pospacerowałam po Twoim ogrodzie, jestem zachwycona znalazłam również wiele inspiracji Serdecznie pozdrawiam i "do zobaczenia" bo jeszcze tu wrócę


Kasiu, chyba ściągnęłam Cię myślami do mojego ogrodu, bo właśnie wczoraj po raz pierwszy byłam u Ciebie i przeczytałam wszystkie strony Twojego wątku Zdjęcia z budowy domu przypomniały mi naszą budowę sprzed kilku lat. Te 2 lata budowy miną Ci niepostrzeżenie. Ani się obejrzysz, a będziesz pić kawkę na tarasie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 08:55, 17 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
grapaka napisał(a)
Zgadza się Dominiko. U Ciebie gościłam już na drugiej stroniepozdrawiam i podtrzymuję pięknie masz


Dziękuję bardzo za oba miłe wpisy No to może spotkamy się wiosną w Świerklańcu? Uwielbiam tam jeździć. Nawet jak nic nie kupuję (bo z cenami jest różnie), to sobie przynajmniej oglądam roślinki, bo mają różne nowości.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
badara 09:50, 17 lis 2011


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
O tak ,Świerklaniec to piękne miejsce,ogród pokazowy jest nieduży,ale bardzo ładny,nowości "iglakowe" oszałamiajace,niestety w również oszałamiających cenach,ale faktycznie jest co oglądać
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
ewaglen 10:19, 17 lis 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Kilka dni mnie tu nie było, a tu taki przyrost stron, inspiracji, cennych rad...Bardzo ciekawy wątek!!! Tyle można się nauczyć... Danusi rady bezcenne...I jak tu się zdecydować na cokolwiek we własnym ogrodzie? Dobrze, że nie tylko ja mam takie trudności decyzyjne. Im więcej patrzę Dominiko na Twój ogród, Twoje zdjęcia i determinację z jaką uprawiasz swoją twórczość, tym więcej mam w sobie niepokoju ogrodowego. Mam nadzieję, że po tej fazie nastąpi następna pt. "wiem co zrobię w swoim ogrodzie", by dostarczał tylu tak pozytywnych wrażeń co Twój.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
____________________
Mój ogród - co dalej?
lenka 12:53, 17 lis 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Dominiko,Twój ogród jest jednym z moich ulubionych, zawsze gdy mam chwilę na Ogrodowisko do Ciebie zaglądam obowiązkowo
Ktoś już chyba wcześniej Cię o to pytał - jest szansa na plan całego ogrodu lub chociaż kilka ujęć z większej perspektywy?
Ciekawi mnie też czy masz przedogródek? Sama jestem teraz na tym etapie i przyznam,że trochę brakuje mi pomysłów na jego obsadzenie
I mam jeszcze jedną prośbę- mogłabyś wrzucić jeszcze kilka fotek buka Purple Fontain- planuje takiego u siebie, jak szybko przyrasta?
Dziękuję i pozdrawiam
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Gabriela 14:53, 17 lis 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Domi napisał(a)
[
Dziękuję bardzo za oba miłe wpisy No to może spotkamy się wiosną w Świerklańcu? Uwielbiam tam jeździć. Nawet jak nic nie kupuję (bo z cenami jest różnie), to sobie przynajmniej oglądam roślinki, bo mają różne nowości.


Pamiętam, że w Świerklańcu od zawsze były szkółki, mój ojciec jeździł tam kupować drzewa owocowe do sadu, bo tam były najlepsze. Sprzedawali tam też róże.
Ciekwe jak tam teraz to wygląda - czy jest to ta sama szkółka?
Teraz spojrzałam na Twoją Dominiko wizytówkę i widzę że jesteś z Górnego Śląska, to zapytam z której strony rzeki mieszkasz - "gorolskiej" czy śląskiej?
Pozdrawiam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
siaaska 16:40, 17 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Dominiko piękny masz ogród ale o tym już pewnie wiesz... Jeśli pozwolisz to zaczerpnę z niego trochę inspiracji do siebie Oj... na wiosnę czeka mnie wiele pracy Mam nadzieję że w zimowe wieczory zaglądniesz do mnie czasem i pomożesz troszkę w zaprojektowaniu moich rabatek...
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
grapaka 19:59, 17 lis 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Dominiko, ja tam zawsze jestem z menem. Ogród zwiedzam migiemno może przesadziłam, ale wolałabym z Tobąsiedziałybyśmy tam i siedziały najlepiej na Twojej super huśtawcea Ty gdzie jeszcze się zaopatrujesz w roślinki?masz jakieś namiary na dobre tanie szkółki?
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Halinas 11:20, 18 lis 2011


Dołączył: 28 wrz 2011
Posty: 78
Pięknie u Ciebie Dominiko, tylko oglądać i podglądać.
____________________
Pozdrawiam Halina Ogród - moje hobby
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies