Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Gardenarium 11:31, 16 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A, tego nie wzięłam pod uwagę, No to całkiem insza inszość. W takim razie jestem za, a nawet przeciw. Bo jak tu pozbyć się takich drzew? Grzech
Lepiej dosadzić trzecie. A najlepiej brzozy himalajskie-wielopniowe o czysto białej korze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:33, 16 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Albo, jeśli by nie było brzóz (hipotetycznie) to wtedy pasują konkretne kule n.p. wiśnie Umbraculifera, ale żeby było ciekawie to 3 sztuki, ale każda szczepiona na innej wysokości? Ha
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anula_wn 11:34, 16 lis 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Domi napisał(a)

Dominiko, do dobrych zdjęc potrzebny jest dobry sprzęt ale i umiejętności obsługiwania go, no i to "coś", oko, spojrzenie, wyczucie..... zdradź czy sama osiągnęłaś te umiejętności czy na jakimś kursie? nie mówię o spojrzeniu, bo to się ma lub nie, a Ty masz zapewne!


Niestety nie kształciłam się w tym temacie, choć kiedyś myślałam o tym, żeby skończyć odpowiedni kurs. Wciąż uczę się fotografii wyłącznie metodą prób i błędów. Kiedyś wrzucałam jeszcze fotki na portal fotograficzny, gdzie profesjonaliści i amatorzy oceniają nawzajem swoje zdjęcia, także pod względem technicznym. Takie uwagi też wiele dają.


to tym bardziej chylę czoła !
zrobic dobre zdjęcie to jest sztuka
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Domi 12:05, 16 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
gardenarium napisał(a)
Albo, jeśli by nie było brzóz (hipotetycznie) to wtedy pasują konkretne kule n.p. wiśnie Umbraculifera, ale żeby było ciekawie to 3 sztuki, ale każda szczepiona na innej wysokości? Ha


Te 2 brzozy są strasznie marne. Przez 3 lata nic nie urosły. To jest odmiana "Laciniata". Te 2 chcemy przesadzić, bo zajmują jedno z lepszych miejsc widokowych (na wprost tarasu), a efekt estetyczny jest słaby. Pierwotnie miały nawiązywać do krajobrazu wkoło, do wielkiej brzozy u sąsiadki, ale przestały nam się podobać.
Wiśnie przemyślę, pooglądam u sąsiada, bo ma 3 posadzone w rzędzie. Liściaste kuleczki na różnej wysokości będą wyglądać super na tle zimozielonego żywopłotu. Już się cieszę na zmiany
Wasze rady są bezcenne!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:13, 16 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
A teraz czas na
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
abiko 13:55, 16 lis 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Domi zajrzyj do mnie w wolnej chwili, może coś pomożesz?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
butterfly 22:10, 16 lis 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Przeczytałam za jednym posiedzeniem i umarłam z zachwytu - przepiękne zdjęcia przepięknego ogrodu!
Mnóstwo inspiracji.
Dzieki za cierpliwość w odpowiadaniu na kazde pytanie - pewnie nie raz skorzystam

Kolejny cudowny ogród.

I jak tu znaleźć czas na tak przyziemne sprawy jak sprzątanie, gotowanie, pranie itp.
Mój dom na tym cierpi ale mam nadzieje że ogród zyska.

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
KasiaWB 22:49, 16 lis 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Z ogromną przyjemnością pospacerowałam po Twoim ogrodzie, jestem zachwycona znalazłam również wiele inspiracji Serdecznie pozdrawiam i "do zobaczenia" bo jeszcze tu wrócę
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Domi 08:39, 17 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
butterfly napisał(a)
Przeczytałam za jednym posiedzeniem i umarłam z zachwytu - przepiękne zdjęcia przepięknego ogrodu!
Mnóstwo inspiracji.
Dzieki za cierpliwość w odpowiadaniu na kazde pytanie - pewnie nie raz skorzystam

Kolejny cudowny ogród.

I jak tu znaleźć czas na tak przyziemne sprawy jak sprzątanie, gotowanie, pranie itp.
Mój dom na tym cierpi ale mam nadzieje że ogród zyska.



Dziękuję za wizytę. Jeśli masz jakieś pytania, pytaj śmiało No dom faktycznie cierpi, gdy ogród jest priorytetem. A to forum wciąga i ciężko jest oderwać się od komputera. Cały czas jestem pełna podziwu dla Danusi jak ogarnia wszystkie posty i ma czas dla każdego.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agniecha973 08:42, 17 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Domi napisał(a)

Przeczytałam za jednym posiedzeniem i umarłam z zachwytu - przepiękne zdjęcia przepięknego ogrodu!
Mnóstwo inspiracji.
Dzieki za cierpliwość w odpowiadaniu na kazde pytanie - pewnie nie raz skorzystam

Kolejny cudowny ogród.

I jak tu znaleźć czas na tak przyziemne sprawy jak sprzątanie, gotowanie, pranie itp.
Mój dom na tym cierpi ale mam nadzieje że ogród zyska.



Dziękuję za wizytę. Jeśli masz jakieś pytania, pytaj śmiało No dom faktycznie cierpi, gdy ogród jest priorytetem. A to forum wciąga i ciężko jest oderwać się od komputera. Cały czas jestem pełna podziwu dla Danusi jak ogarnia wszystkie posty i ma czas dla każdego.


Dziewczyny ja też tak mam od ponad dwóch tygodni. Chyba mnie w domu uznają za uzależnioną i zaczną leczyć. Już zaczęli krzywo patrzeć.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies