Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Mary 19:43, 23 mar 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Agatorek napisał(a)


Tak, to na pewno nie będzie koniec zamówień . Ale najpierw chcę rozplanować i posadzić te, które już zamówiłam. I zobaczyć, gdzie mogę coś jeszcze wcisnąć .

Judaszowca (kanadyjskiego) mam, od jakichś 3-4 lat. Posadzony jako "patyk", teraz jest ładnym, rozgałęzionym drzewkiem, ma ponad 2 metry. Nigdy nie okrywanym (ale przez te ostatnie lata, to prawie zim nie było), nigdy nie nawożonym . Zobaczymy po tej zimie co z niego wyrośnie .

Ale kusił mnie jeszcze judaszowiec, nie pamiętam nazwy, jakiś kwitnący na biało. Znalazłam jedynie przez net, cena dość wysoka, więc na razie odpuściłam.

Judaszowiec Vanilla Twist może?
W ten weekend widziałam w centrum ogrodniczym na Białołęce (okolice więzienia).
Kwiaty na zdjęciach bardzo mi się spodobały, ale po przeczytaniu w internecie, że ma płączący pokrój trochę mi przeszło.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Agatorek 21:21, 23 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Tak, to był chyba vanilla Twist . O tym płaczącym pokroju to chyba nie doczytałam, dobrze wiedzieć .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 21:25, 23 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ania111 napisał(a)



Aga .
Jak już zrobić to już tylko przyjemność
SADZENIE hihihi
I sporo tego będzie hihihi


Dlatego teraz trenuję nogi i ręce, żeby mieć na to siłę .

daszum napisał(a)
Aga zaglądam często, ale się nie odzywam
Zakupy zacne, ale teren ogromny więc mnóstwo roślin będzie potrzebne.

Ja zaczęłam od złej strony - bez planu nakupiłam mnóstwo roślin, głównie małych iglaków i później miałam problem gdzie to wszystko zmieścić.


Danusiu, jeśli myślisz, że miałam jakiś plan, kupując te drzewka, to się mylisz . Po prostu „od zawsze” mi się podobały właśnie te (i nie tylko te), więc je kupiłam. A teraz próbuję je rozplanować .
Przynajmniej mam dużo miejsca
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
maksimini 21:28, 23 mar 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Agatorek kopie staw, April wgłębnik, Darcia oczka i rabaty. Sądzę że kopiących dziewczyn jest więcej (w tym ja, też dziś kopałam miejsce gdzie sadzone będą u mnie cisy). Dziewczyny, gdzie te chłopy?
Tak na marginesie - swego czasu nawiozłam na pół działki paręnaście ton ziemi - taczką. Jak mój mąż miał nawieźć drugie pół to....zamówił kopareczkę.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
maksimini 21:31, 23 mar 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Aga, jak przeczytałam przed chwilą swojemu mężowi jak to Twój wywiózł 3 taczki przy kopaniu u was oczka i rzucił robotę w cholerę bo się zmęczył, to mój stwierdził, że już Twojego lubi i że swój chłop
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Mary 22:42, 23 mar 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Dużo jest dziewczyn ”kopiących". Na forum były też przypadki dziewczyn, które się "zaprzęgały".
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6716-newlife-w-ogrodzie?page=20
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Joann 23:16, 23 mar 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2092
Mary napisał(a)
Dużo jest dziewczyn ”kopiących". Na forum były też przypadki dziewczyn, które się "zaprzęgały".
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6716-newlife-w-ogrodzie?page=20


Ale przynajmniej opłacało się, bo efekt był!
____________________
Joanna Ogród długi
Martka 23:19, 23 mar 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Dziewczyny, ja też kopiąca, doły pod świerki serbskie i cisy sama kopałam, starsza sąsiadka westchnęła na ten widok "Pani, to robota dla chłopa...", a sąsiad rzucił "a po co Ci takie głębokie?" A ja wiem swoje, kopać będę, a nie oglądać się na faceta, jak trzeba to trzeba! Pozdrawiam kopiące!
Agatorek 00:35, 24 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kasiu! jakieś te chłopy leniwe się zrobiły .
Twój też widzę, niezły agent . Wygodnicki agent .

Marysiuzaraz zajrzę na ten zalinkowany topik

Hej Martka . Dobrze, że u mnie daleko sąsiedzi . Inaczej pewnie z litością by patrzyli, że tak ciągle z tą taczką biegam .
Pozdrawiam .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 05:57, 24 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Mary napisał(a)

Judaszowiec Vanilla Twist może?
W ten weekend widziałam w centrum ogrodniczym na Białołęce (okolice więzienia).
Kwiaty na zdjęciach bardzo mi się spodobały, ale po przeczytaniu w internecie, że ma płączący pokrój trochę mi przeszło.


Mary, a ja właśnie takiego szukam Uwielbiam wszelkie płaczki. Pamiętasz cenę? Duży był.
Nie kojarzę tego centrum ogrodniczego. Podasz bliższe szczegóły?


A może o Hortorus na Płochocińskiej ci chodzi?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies