Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 13:06, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Makao napisał(a)

To świetnie.
Czytałam u TAR że miałaś dylemat. Przy takiej cenie też bym miała choć czerwonego akurat nie chcę.


No i nie wiem, bo w międzyczasie zrobiłam takie zakupy internetowe.... że się mężaty obrazi
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:09, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Agatorek napisał(a)


Ja dziś miałam nerwa, jutro jadę do jakiejś szkółki

Klon piękny i jaki wysoki!
Jak Ty go wcisnęłaś do auta, to nie wiem


No i co kupiłaś?
A auto mam duże Specjalnie na rośliny
Chociaż facet się pytał czy zmieszczę, a ja do niego że nie takie drzewa woziłam
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:10, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
TAR napisał(a)
Aga dla kobiety do tego ogrodniczki nie ma rzeczy niemozliwych. Mojego kapadockiego prawie 4 metry przewozilam mokka. Facet stal i patrzyl i cmokal, ze na pewno nie wejdzie. Moglam sie o cos zalozyc, ze jednak sie uda. Wygralabym



U mnie też stał i podziwiał
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:12, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Agatorek napisał(a)
Haha, dobre jesteście
4 metrów bym nie zmieściła


Ja w poprzednim aucie bym zmieściła, miałam okno w tylnych drzwiach otwierane, bez otwierania kufra. Teraz niestety już tego nie mam. Ale jak drzewo giętkie...
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:13, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Magleska napisał(a)
śliczny ten Esk Susnet mam 2 sztuki ,ale narazie maluchy -pościnałam im korony ,bo na wietrze majtało nimi na wszystkie strony -trochę poczekam ,aż przytyją


Z pewnością szybko nabiorą masy. Ten mój całkiem gęstą ma już tą koronkę, nawet się zdziwiłam
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:20, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Magara napisał(a)

Hehe, "stres zawodowy" i "dawno poszukiwany" - słowa kluczowe
A klonik piękny


No co, na leki bym wydała więcej
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:21, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Kontonaogrod napisał(a)
Boski ten klon tak sobie mysle ze zeby posadzic wszystkie moje zachciewajki to musze kupic dzialke od sasiada buahaha

Pozdrawiam !!!!


Cześć Aniu, niestety nie da się wszystkich zachciewajek mieć. Mam dużą działkę ale też już nie mam gdzie wciskać. Ale czasem, trafi się okazja i trzeba zrewidować nastawienie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:23, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
TAR napisał(a)


Zmiescilabys Nie wiem czym jezdzisz ale warto wozic ze sobą folie stretch, w mlodych drzewach korony sa miekkie owijasz folia na czas podrozy i zawijasz delikatnie jak wąż ogrodowy. Skladasz siedzenia i włala ukladasz poziomo drzewka. Wtedy z kapadockim wiozlam jeszcze Burgera i ten polny/francuski plus wysokiego grujecznika, tatarskiego i kilka pomniejszych. Lata praktyki


Taaaak, w pakowaniu jesteśmy mistrzami
Dzięki folii streczowej zapakowałam do kombi 22 cisy, takie ok 80 cm każdy
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:23, 14 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
veva napisał(a)
Klon cudowny



Dzięki za instrukcję pakowania kolosów do samochodu. Jesienią wypróbuje tego sposobu


Też go polecam
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 13:34, 14 lip 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18364
He he he, jak kupiłam swoją Amanogawę to panowie mi ją na wózeczku przywieźli na parking i pytają do którego auta pakować. Pokazałam swoje i mówię - nie wiem jak panowie to zrobią ale musi się zmieścić. Pocmokali, pocmokali i upchnęli . Metr drzewa leżał zawinięty pod przednią szybą .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies