Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

TAR 09:14, 12 lip 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
April napisał(a)


Wiesz jak to z facetami, chwilę potrwa zanim poczuje że może
A tego to nie znałam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 09:15, 12 lip 2023


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8311
April napisał(a)



Jeszcze nigdy podczas swojego całego życia mi takiej akcji nie zafundował. Teraz grzecznie siedzi w domu mimo otwartych drzwi na taras. Męskie poczucie winy?


Pewnie go jakaś sexi-flexi kocica zbałamuciła, a następnie porzuciła i teraz biedny duma nad swym losem
____________________
ogród pod lasem
TAR 09:39, 12 lip 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
Pomimo suszy ogrod wyglada pieknie, mama super, tez bym tak chciala u nas co drugi dzien popaduje zwykle w nocy, nie wiem czy to oczko deszcz sciaga ale nie narzekam, poza obledna iloscia chwastow ziemia jest fajnie mokra a trawnik jak z katalogu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 09:57, 12 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10290
antracyt napisał(a)

Polemizowałabym z jednym i drugim stwierdzeniem


Nie polemizuj tylko ciesz się z dobrego wrażenia jakie zrobiłaś
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:59, 12 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10290
TAR napisał(a)
A tego to nie znałam


Poważnie? Mój co jakiś czas stwierdza... aaaa, to nie wiedziałem że tak mogę....
Oczywiście chodzi o eMusia, nie o kota
Lubią chodzić utartymi ścieżkami.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:00, 12 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10290
UrsaMaior napisał(a)


Pewnie go jakaś sexi-flexi kocica zbałamuciła, a następnie porzuciła i teraz biedny duma nad swym losem


Iza, daj spokój, przecież on już nie facet. Poza tym ma w domu uroczą kocicę, no może trochę agresywną wobec niego
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:03, 12 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10290
TAR napisał(a)
Pomimo suszy ogrod wyglada pieknie, mama super, tez bym tak chciala u nas co drugi dzien popaduje zwykle w nocy, nie wiem czy to oczko deszcz sciaga ale nie narzekam, poza obledna iloscia chwastow ziemia jest fajnie mokra a trawnik jak z katalogu


Tak, mama przyjeżdża do mnie ze dwa razy w sezonie na kilka dni, wypocząć od życia w bloku. Wtedy rzuca się w ogród, tęskniąc za swoją działką, z której musiała wiele lat temu zrezygnować przez kłopoty ze zdrowiem.
Schodzę jej wtedy z drogi
Fajnie że woda ci się utrzymuje, nawet po niewielkich deszczach. U mnie nawet ulewy to moment i przelatuje przez piach. W życiu nie miałam kałuży u siebie
Dziś zapowiadają burze, nie przeszkadza mi to jeżeli będą wraz z deszczem Choć generalnie burz NIENAWIDZĘ
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 10:31, 12 lip 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
Ta woda trzyma jedynie w obrebie nasadzen, plus ten kawalek blizej oczka i kawalek od strony sasiadki. A całość pod sosnami to samo co u Ciebie sucho. Ściolka ledwo mokra. Tam tez piach. Tego judaszka zóltego co Ci wczoraj pokazywalam chcialabym posadzic przy misce, ładny polcien tylko czy da rade w tym kwasnym piachu? Na pewno hydrożel bym dala i chyba jakis odkwaszacz potrzebny? Albo zrobic wielki dol dac dobrą ziemie i liczyc, ze sie zadomowi.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 11:21, 12 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10290
Tarcia, ja swoje cercisy, wszystkie aż cztery sadziłam w wielki dół właśnie, w ziemię ogrodową plus obornik, plus kora bo próchnica. No i obowiązkowo hydrożel. Swojego rodzimego piasku nawet nie dodawałam bo to żółty, wiślany. Twój jednak jakieś tam dodatki ma, więc trochę możesz domieszać. Nie zwracam uwagi na ph, pewnie już się trochę zakwasiły siłą rzeczy. Ale im to nie przeszkadza. Najwcześniej sadzony ma chyba już 4 lata. Akurat susza mu szkodzi bo pod tujami posadziłam. Ale trudno, musi wytrwać. Pozostałe rosną jak na drożdżach
Rising Sun przy misie będzie wyglądał zaje...e, bo on ma takie pomarańczowo-różowe młode listki. Czy to znaczy że misa już na 100% znalazła miejscówkę?

Mój jest taki. Kupowany mikrus. Ale też mocno ucierpiał pierwsze dwie zimy
____________________
April April podbija las Mazowsze
Judith 11:46, 12 lip 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
April napisał(a)


Niestety coś zrobić w ogrodzie w takie upały to mam szansę tylko w weekendy. Jak weekendy zajęte wyjazdami, to nie mam kiedy.
Ale deszcz popadał, ogród da radę. Była u mnie mama kilka dni, te największe chwasty mi wyrwała więc nie ma już takiej tragedii. Nawet ścieżki w lesie mi wygrabiła
Humor zatem wrócił

April, w ostatnich dniach był u Ciebie deszcz????? U mnie zero...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies