Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Pszczelarnia 14:03, 21 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bogdziu a używasz mikoryzy do swoich RH? Słyszałam, że można je szczepić mikoryzą o każdej porze roku. Jak to jest w praktyce?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Bogdzia 14:14, 21 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)
Bogdziu a używasz mikoryzy do swoich RH? Słyszałam, że można je szczepić mikoryzą o każdej porze roku. Jak to jest w praktyce?


Jak dotąd nie używałam bo nie było większych problemów .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 14:17, 21 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anula_wn napisał(a)
przepiękna ta kąpiel sójki!!!!
te krople wody.... wspaniała dokumentacja

a mój mąż specjalnie kupił dobrą lornetkę aby ptaszki podglądac, ale nie mamy w ogrodzie wody (stawu) więc nie ma kąpieli.... a dzięcioły tylko w pobliskim lesie widzieliśmy za to sójki, sikorki, rudziki są i u nas


Woda bardzo przyciąga ptaki do ogrodu, chocby najmniesze źródełko. A fotografujecie te ptaki które są?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zbigniew_gazda 14:57, 21 paź 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Świetne zdjęcia mieszkańców Twojego ogrodu.Dobry sprzęt fotograficzny jest podstawą . Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Bogdzia 18:22, 21 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A teraz 3 zdjęcia zrobione przez moją wnusię (kiedy miała 6 lat).Zdjęcia zamieszczam za zgodą autorki. Jako ostatnie -zdjęcie samej autorki (dziś już dobrego fotografa- chociaż moim zdaniem i wtedy była świetnym fotografem)







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 18:51, 21 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
fotki sójki w kąpieli - przekapitalne, szpaczka z czereśnią- również
fotki wnuczki - bardzo ładne... ale ja nazwałabym ją fotografką !
____________________
marzena O....!
monteverde 20:22, 21 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)
A teraz 3 zdjęcia zrobione przez moją wnusię (kiedy miała 6 lat).Zdjęcia zamieszczam za zgodą autorki. Jako ostatnie -zdjęcie samej autorki (dziś już dobrego fotografa- chociaż moim zdaniem i wtedy była świetnym fotografem)









ta ostatnia "kukułka" najfajniejsza, Bogdzia pokazujesz szpaczka jak by chmara szpakunów zjadła Ci w jeden dzień duże drzewo czereśni..... nic nie pomagało, to nie wiem czy też byś je lubiła, nawet szarej renecie nie dały dojrzeć wszystko co maja na swojej drodze to niszczą i pałaszują zarazem szpakuny powinno się już odławiać w siatki, bo to plaga
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
popcorn 20:26, 21 paź 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale pięknie u Ciebie, Bogdziu! Wnuczka śliczna
Wracam podziwiać dalej! Świetne zdjęcia i ujęcia

pozdrawiam,
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 20:48, 21 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
marzena napisał(a)
fotki sójki w kąpieli - przekapitalne, szpaczka z czereśnią- również
fotki wnuczki - bardzo ładne... ale ja nazwałabym ją fotografką !


Jak najbardziej Marzenko masz rację i może cię to razi aleTy jesteś polonistka-feministka a ja matematyk, na dodatek kształcony pół wieku temu i mnie,, wsio rawno ". A tak na marginesie- jestem świadoma że popełniłam ten sam błąd w poprzednim zdaniu i że brakuje tam przecinka. Mam nadzieję ze weźmiesz tą odpowiedź na wesoło, tak jak ja wzięlamTwoją uwagę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:59, 21 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)





ta ostatnia "kukułka" najfajniejsza, Bogdzia pokazujesz szpaczka jak by chmara szpakunów zjadła Ci w jeden dzień duże drzewo czereśni..... nic nie pomagało, to nie wiem czy też byś je lubiła, nawet szarej renecie nie dały dojrzeć wszystko co maja na swojej drodze to niszczą i pałaszują zarazem szpakuny powinno się już odławiać w siatki, bo to plaga


Ja się czereśniami nie martwię bo to nie moje tylko sąsiada. A tak na poważnie, to swoje dwa drzewa czereśni ścięłam jak zobaczyłam,że wszystko sąsiadowi objadają. U niego na drzewie były nie tylko szpaki ale również dzięcioły ,kosy ,sójki i nawet wilgi.Mam nawet ich zdjęcia, ale na razie jedno zdjęcie kogoś kto mnie wszedł w szkodę czyli kosa objadającego moje borówki.Pozdrawiam.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies