Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

Sebek 23:15, 12 maj 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gabion wygląda super A tulipany wyglądają bombowo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
abiko 23:23, 12 maj 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
to pierwszy.. reszta czeka na zrobienie.. kamienie są ale teraz będę robiła zdjęcia przed i po..
dzięki, że zajrzałeś.. i jak już jesteś co posadzić zamiast hakuro, którą umierciłałm chyba, choć właściwie to mi nawet trochę na rękę..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Mala_Mi 21:15, 13 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zguba znów się pojawiła

Rób foty koniecznie.... ja się za głowę czasami łapię oglądając stare fotki ... i uwierz mi.... to bardzo budujące ..... bo zapominamy jak było
A u Ciebie zmiany na plus Wielkie..coraz ładniej..... a posadzenie jedno w drugie..... też mi uwierz... znam to też z autopsji ... bo ja nie takie rzeczy robiłam...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
alinak 23:13, 13 maj 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
abiko napisał(a)



]


Agnieszka czy te lawendy maja być w tej obwódce którą widać na fotce ....zajrzyj do Finki sklepu -kupiłam u niej bosską kocimiętkę SIX HILL GIANT . jest wysoka i gęsta , i na pewno będzie się tam prezentować super ...a zamiast wierzby Hakuro przemyśl czerwonego buka pendulę szczepionego na pniu ...albo formę kolumnową ...
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
abiko 13:40, 14 maj 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Mala_Mi napisał(a)
Zguba znów się pojawiła

Rób foty koniecznie.... ja się za głowę czasami łapię oglądając stare fotki ... i uwierz mi.... to bardzo budujące ..... bo zapominamy jak było
A u Ciebie zmiany na plus Wielkie..coraz ładniej..... a posadzenie jedno w drugie..... też mi uwierz... znam to też z autopsji ... bo ja nie takie rzeczy robiłam...


Ania, zguba pojawia się i znika wpadam do Twojego ogródka, ale co ja mogę pisac o takim ogrodzie wiesz, że super
Ania staram się jak moge i podpatruję u was
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 13:45, 14 maj 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
alinak napisał(a)


Agnieszka czy te lawendy maja być w tej obwódce którą widać na fotce ....zajrzyj do Finki sklepu -kupiłam u niej bosską kocimiętkę SIX HILL GIANT . jest wysoka i gęsta , i na pewno będzie się tam prezentować super ...a zamiast wierzby Hakuro przemyśl czerwonego buka pendulę szczepionego na pniu ...albo formę kolumnową ...


Alinko tak, w bukszpanowej obwódce, zaraz pójdę do Finki popytać. Buka mam kolumnowego, tego samego co ty zresztą, bo kuiłam po wizycie u Ciebie super zaczął rosnąć. Mam go koło różanki, miałąm go przesadzić w zawijas właśnie, a wiśnię Umbraculiferę przesadzić w inne miejsce, bo jednak troche mi tam wielkie drzewo wyrośnie Boję się, że buk nawet kolumnowy będzie za duży tam gdzie jest teraz hakuro. Strona wcześniej. Nie mam zdjęć w pracy
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 15:37, 23 cze 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Wolna chwila.. kilka zdjęć, które czekają aby wam pokazać. Zaczynamy
Sezon różany w pełni, choć bliżej mu już końcowi...
Taras jedna róża.. nie mogłam doczekać się aż pąki się rozwiną

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 15:40, 23 cze 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
moja ukochana angielka..ten zapach
Chopin, któy w tym roku zakwitł jakby lepiej..
nonameale urokliwa..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 15:45, 23 cze 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Tojeść kropkowana.. uwielbiam jej kolor i ładnie wygląda z hostami

hakuro.. no i się nie poddała wypuściła listki..

na koniec moja mała towarzyszka, choć za tego rodzaju stworzonkami nie przepadam..


i.. coś co uwielbiam od lat.. białe surfinie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 15:46, 23 cze 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
..i do miłego.. reszta z domu ściskam zaglądających..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies