Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Monika123 18:48, 22 lut 2011


Dołączył: 13 lut 2011
Posty: 28
Cześć Syla!
Jestem tu całkiem nowa, ale od pewnego czasu z wypiekami obserwuję Twoje ogrodowe poczynania.
Naprawdę jestem pod wrażeniem. Nieśmiało spytam zważywszy na to, iż jest jeszcze zima i każdy ogrodnik ma trochę więcej czasu, czy ja też mogłabym narysować plan swojego ogrodu z naniesieniem roślin, które już są posadzone i prosić o kilka podpowiedzi. Mam kilka pomysłów ale nie bardzo mogę sobie poradzić z komponowaniem roślin. Bardzo podoba mi się Twój pomysł na plac zabaw, moje dzieci mają piaskownicę ale to za mało i piach jest wokoło, myślałam co tam zrobić i już mam podpowiedź.
Pozdrawiam
Syla 19:20, 22 lut 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Witam Moniko Pewnie nie tylko ja ale wielu przyjazych formułowiczów doradzą i podpowiedzą.
Rysuj i pokazuj
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:21, 22 lut 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A przy okazji wpadnę w odwiedziny , bo jeszcze do Ciebie nie zaglądałam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 22:38, 03 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
hej pięknotko, co do skoszonej trawy, ja robię tak pod drzewka owocowe lub krzewy np. z jagodą kamczacką rozkładam gazety, może być "Trybuna " lub"Wyborcza" z miękkich w koło drzewka podlewam ja z konewki na to kładę skoszona trawę "grubo" i też podlewam, i tak samo pod krzewy, jak widzę ,że już jest "placek" dokładam świeżej trawy z koszenia, nie masz chwastów pod drzewkami i zasilasz je elegancko))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Syla 09:56, 04 mar 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Czyli, rzecz krótko ujmując trawę po skoszeniu rozrzucam po rabatach i podlewam . Mam tej trawy po każdym koszeniu bez liku. A miejsca na kompostownik niet
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Matka 11:07, 04 mar 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
To ja tez tak chyba zrobię bo u mnie trawy multum!ale pod iglaki się to chyab nie nadaje?tak gdzieś ktoś pisał!nie pamiętam w kt. wątku?tylko czy to łądnie wygląda?i czy jak trawa ta wyschnie to jej wiatr nie wywiewa?
____________________
U Matki
Matka 11:08, 04 mar 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A czemu ma służyć ta gazeta pod spodem?
____________________
U Matki
monteverde 12:28, 04 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
przyśpieszaniu rozkładu, tak robił w swoim programie Alan Titchmarsh, trawa nie jest wywiewana spod drzewek, na rabaty nie kładę trawy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
isia33 23:15, 04 mar 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Przeczytałam i obejrzałam od deski do deski. Piękny ogród i te widoki, buuu. Zazdroszczę, wychowałam się w górach a teraz mieszkam na okropnie płaskim terenie i chyba nigdy się do niego nie przyzwyczaję.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Gardenarium 21:32, 05 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Isiu, ogród musi Ci wynagrodzić te góry
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies