Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

abiko 22:14, 11 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Dziękuję Sylwuś za słowa pocieszenia przy tej pogodzie, waszych pięknych ogrodach łapię doła..
Twój ogród śledzę od początku tylko jako cichy wielbiciel..zresztą jak i pozostałe ogrody.. muszę wpaść do Lenki, bo ciekawią mnie te mebelki
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Syla 12:23, 13 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mam na koncie pierszy ogrodowy sukces. Mam w sąsiedztwie przyjaciółkę , z którą łączy nas wiele ale nie łączył nas temat ogrodu. Teraz nastąpił zwrot . Do tej chwili nie wiedziała co do niej mówię .... teraz to już rozumie . Znosiła moje opowieści o roślinach o koncepjach o pozytywnej energii jaką czerpię z sadzenia , głaskania , pielęgnowania .....
Udało się!!! zarazić ją pasją , ogrodową pasją . Teraz jest nasz dwie a nawet trzy nie licząc poznania nowej sąsiadki , która zawodowo tym się zajmuje
Nasze rozmowy nie mają końca ..................Niesamowicie się z tym czuję, że aż musiałam to napisać ..... Pomimo chłodnego dnia serdecznie i ciepło pozdrawiam Ogrodowiczan
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 12:25, 13 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No to gratulacje, kolejne pasjonatki nam przybywają. Może wątki nowe też się pojawią?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 12:30, 13 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
gardenarium napisał(a)
No to gratulacje, kolejne pasjonatki nam przybywają. Może wątki nowe też się pojawią?


..właśnie, właśnie

A odnośnie tego co napisałas Sylwia.... ja tyż nie miałam z kim o tym pogadać. Mój Paweł patrzył na mnie jak na kosmitkę a Teściowa (chociaż sama pielęgnuje swój ogród) patrzyła na mnie z lekkim przerażeniem Teraz jest troszkę lepiej. Mój Paweł nawet sam sobie wybiera rośliny (a potem ja mam klopot gdzie je wsadzić, bo kupuje to co mu się podoba a nie to co w koncepcji ) Teście chyba sie przyzwyczaili do mojej pasji
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Lena 13:44, 13 paź 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Prawda, że Syla to modela jest?
Pozytywnie,zielono zakręcona jak my wszyscy
Jej towarzystwo ma wpływ optymistyczny i mobilizujący !!!
Sylwuś, grzebiesz coś dzisiaj w ogrodzie?
Muszę się pochwalić, że otrzymałam pięknego storczyka i czekoladek też nie pominę
Pozdrowionka!!!
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Syla 16:46, 13 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Lena napisał(a)
Prawda, że Syla to modela jest?
Pozytywnie,zielono zakręcona jak my wszyscy
Jej towarzystwo ma wpływ optymistyczny i mobilizujący !!!
Sylwuś, grzebiesz coś dzisiaj w ogrodzie?
Muszę się pochwalić, że otrzymałam pięknego storczyka i czekoladek też nie pominę
Pozdrowionka!!!



Takie małe co nie co ..... a w ogrodzie porządki jesienne jak u każdego . Mycie donic , sprzątanie liści i takie tam ...... Zimno ogromne a ja z ciepłolubnych jestem , także robię co trzeba i uciekam do domu......

Zastanawiam się czy można przechować w domu róże szczepione na pniu i podsadzone lawendą, te które mam przy garażu .... ładnie by wyglądały u mnie w jadalni ?????

To samo pytanie o kordylinę ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 18:12, 13 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cześć Sylwia - a ja dziś przesadziłem wrzosy i chryzantemę do donic - zimno mnie nie wygoni

To super, że udało Ci się zarazić kogoś ogrodową pasją - mi na razie nie idzie dobrze


Róże z lawendą nie bardzo do domu - muszą przejść okres spoczynku - daj je do garażu.

Kordyliny do domu jak najbardziej - moja będzie w salonie albo u mnie w pokoju
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 18:45, 13 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Cześć Sylwia - a ja dziś przesadziłem wrzosy i chryzantemę do donic - zimno mnie nie wygoni

To super, że udało Ci się zarazić kogoś ogrodową pasją - mi na razie nie idzie dobrze


Róże z lawendą nie bardzo do domu - muszą przejść okres spoczynku - daj je do garażu.

Kordyliny do domu jak najbardziej - moja będzie w salonie albo u mnie w pokoju



Tak myślisz ??? no to dobrze , tak zrobię ..... szkoda, no ale .....dzięks
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 18:46, 13 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
JEDNAK!!!

Ja bym je wniósł w kwietniu do domu - wtedy puszczą nowe pędy i będą kwitnąć wcześniej - i na pewno dłużej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 19:01, 13 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
JEDNAK!!!

Ja bym je wniósł w kwietniu do domu - wtedy puszczą nowe pędy i będą kwitnąć wcześniej - i na pewno dłużej


Nie nacieszyłam się tymi różami . Chorowały od momentu kiedy przywiozłam je do domu. One dopiero teraz zaczynają pięknieć swoimi liśćmi i pąkami , no ale .... siła wyższa .... mam nadzieję cieszyć się ich pięknem od wiosny ..... dostosuję się do Twoich zaleceń
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies