Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Gabriela 19:20, 20 paź 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
To ty myślisz, że nie będziesz kupować roślin do ogrodu zimowego? Oj, naiwna, naiwna, nawina!
A jak nie kupisz, to dostaniesz ode mnie, o!
Zresztą, wszystko to, co masz teraz w garażu i w domu będzie świetnie rosło w tym ogrodzie, a mało tego znowu nie jest.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Syla 19:28, 20 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabriela napisał(a)
To ty myślisz, że nie będziesz kupować roślin do ogrodu zimowego? Oj, naiwna, naiwna, nawina!
A jak nie kupisz, to dostaniesz ode mnie, o!
Zresztą, wszystko to, co masz teraz w garażu i w domu będzie świetnie rosło w tym ogrodzie, a mało tego znowu nie jest.


hehehehe naiwność to moja specjalność niestety No pewnie jeszcze nie wiem co mnie czeka bo i ogrodu zimowego ciągle jeszcze brak ... pożyjemy zobaczymy......
A co zostanie po zimowym garażowaniu roślin to również wielka niewiadoma Ilość może się zmniejszyć , któż to wie .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 20:27, 20 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)
wieczorkiem byłam na uroczystym otwarciu SPA mojego kuzyna i bawiłam się przednio przy występie Kayah Uprzyjemniał nam również czas prowadzący imprezę Piotr Bałtroczyk



Suuuper
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:33, 20 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)



Sylwia widzę, że ty bez roboty usiedzieć nie możesz oj na zimę ten ogród zimowy Ci potrzebny i to w tym roku


Oj potrzebny bardzo, chociażby ze względu na donice z roślinami , które poupychałam w garażu i domu Bo mój ogród zimowy będzie miał troszkę inne przeznaczenie niż u Gabrysi


Zaintrygowałaś mnie, mój jest do siedzenia, drzemania na szezlongu, łapania światła zimą, jak jest go niewiele w domu, jedzenia sobotnio-niedzielnych śniadań i obiadów, przyjmowanie gości w liczbie do 6-ciu osób, no i oczywiście do przechowywania przez większą część roku roślin. Do czego jeszcze może być ogród zimowy - szklarenka?


Nie Gabrysiu .... ja i szklarenka .... nie bardzo hehehe ...... U Ciebie to ogród zimowy z prawdziwego zdarzenia. Mnóstwo roślin wszelakiego gatunku oraz donice, które zabierasz na przechowanie . U mnie to tylko parę roślinek co by w zimie nie przemarzło na zewnątrz a reszta urządzeń montowanych będzie służyła rekreacji . Coś dla ciała i ducha Takie mnini domowe-spa


Słyszałem o jacuzzi


No ale wiesz, do ogrodu masz kolejki to może sobie zarobisz przy okazji na sprzedawaniu biletów do spa
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 20:37, 20 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 20:52, 20 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pod tym uśmiechem się coś kryje
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 21:11, 20 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Pod tym uśmiechem się coś kryje


Seba , nie mam nic do ukrycia
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 22:12, 20 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 22:28, 20 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
co Sebciu taki dociekliwy?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 22:30, 20 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Syla napisała
się relaksowałam , takie babskie fryzjer, kosmetyczka , bo muszę się przyznać , że wieczorkiem byłam na uroczystym otwarciu SPA mojego kuzyna i bawiłam się przednio przy występie Kayah Uprzyjemniał nam również czas prowadzący imprezę Piotr Bałtroczyk



....SPA, relaks, kosmetyczka... matkooooooooooo ile bym dała za chociaż relaks
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies