Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród 2

Makao 18:41, 21 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
pestka56 napisał(a)
Ja z zasy nie wysiewam nic, bo mi nie rośnie Ale mam świetnego dostawcę sadzonek.
Kulltywuję jedynie rozmnażanie przez podział tego co ozdobne.
Truskawki wolę kupić co 2–3 lata i wymienić poletko.

Na początku wysiewałam bardzo dużo ale też nic nie wychodziło. Teraz wysiewam tylko to co wiem że się uda albo jeszcze nie próbowałam.

Truskawki to u mnie rosną jak chwasty. Roślina okrywowa. Kwitnie ale owocu żadnego a rozrastają się jak głupie.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 18:42, 21 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
mirkaka napisał(a)
Rewelacyjnie to wygląda, fajne masz te znaczniki, czym na nich piszesz? Nie płowieje napis na słońcu?

Płowieją ale wystarczy poprawić markerem raz na rok i może być
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 18:44, 21 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Pokażę Wam jak rosną mi truskawki
U mnie jak chwast lub roślina okrywowa. Wyrywam garściami


Kwitną ale owocu nie zawiązują
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Wiolka5_7 19:12, 21 mar 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
U mnie zasiały się truskawki ,bo nie sadziłam obok miałam kilka krzaczków. Też rosną jak chwasty

W zeszłym roku miałam sporo owocu na nich. Zero pracy ,podlewania ,pielenia i nawożenia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
pestka56 19:19, 21 mar 2024


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Makao napisał(a)

Na początku wysiewałam bardzo dużo ale też nic nie wychodziło. Teraz wysiewam tylko to co wiem że się uda albo jeszcze nie próbowałam.

Truskawki to u mnie rosną jak chwasty. Roślina okrywowa. Kwitnie ale owocu żadnego a rozrastają się jak głupie.


Być może nie owocują dlatego, że produkują kłącza i tracą siły.

Kup u Niewczasów frigo. Zaowocują 4-6 tygodni po posadzeniu i to całkiem nieźle.
https://niewczas.co/oferta/frigo?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwte-vBhBFEiwAQSv_xV29OaOvo1KRCWu1IM22d-Dy10hikRs0hDTDvQj6oGBEOkby8kT1VhoCyM4QAvD_BwE
____________________
Kasia
TAR 19:39, 21 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Dubel
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 20:34, 21 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Wiolka5_7 napisał(a)
U mnie zasiały się truskawki ,bo nie sadziłam obok miałam kilka krzaczków. Też rosną jak chwasty

W zeszłym roku miałam sporo owocu na nich. Zero pracy ,podlewania ,pielenia i nawożenia

No i takie to super są. Bezobsługowe a są owoce
No moje tak nie chcą
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 20:34, 21 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
pestka56 napisał(a)


Być może nie owocują dlatego, że produkują kłącza i tracą siły.

Kup u Niewczasów frigo. Zaowocują 4-6 tygodni po posadzeniu i to całkiem nieźle.
https://niewczas.co/oferta/frigo?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwte-vBhBFEiwAQSv_xV29OaOvo1KRCWu1IM22d-Dy10hikRs0hDTDvQj6oGBEOkby8kT1VhoCyM4QAvD_BwE

I którą klasę najlepiej wziąć ?
A++
A jak odmianę wybrać Kurcze. Trudna decyzja.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
anpi 21:26, 21 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Frigo to rodzaj sadzonki, czyli kopana zimą i hibernowana. Można też kupić Zielone, kopane teraz gruntu.
Ja kupiłam klasę A+ ( wypośrodkowałam cenę i jakość sadzonki)
Odmiany musisz sobie wybrać na ich stronie, są wczesne, późniejsze , dłużej owocujące, mają odpowiednie nazwy. Poczytaj na ich stronie z linku podanego przez pestkę.
Jak nie możesz znaleźć oferty, to mogę Ci wysłać link bardziej celujący.
U mnie wstawiłam zdjęcie jakie odmiany wybrałam.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Makao 21:28, 21 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
anpi napisał(a)
Frigo to rodzaj sadzonki, czyli kopana zimą i hibernowana. Można też kupić Zielone, kopane teraz gruntu.
Ja kupiłam klasę A+ ( wypośrodkowałam cenę i jakość sadzonki)
Odmiany musisz sobie wybrać na ich stronie, są wczesne, późniejsze , dłużej owocujące, mają odpowiednie nazwy. Poczytaj na ich stronie z linku podanego przez pestkę.
U mnie wstawiłam zdjęcie jakie odmiany wybrałam.

Idę zobaczę.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies