Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród 2

ewsyg 22:51, 12 kwi 2024


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ładne różyczki przyszły. Ta z gołym korzeniem ma super rozrośnięty. też mam jedną różę z oczkiem

U mnie w tym roku dużo róż przemarzło do ziemi, odbijają, ale kiedy to urośnie i zakwitnie, jak to róże pnące i krzaczaste. Zaskoczyło mnie, że potrafiły przemarznąć takie grube pędy. Zimę przetrwały bez żadnego uszczerbku, a przedwiośnie je pokonało.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Narsilia 06:16, 13 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 563
Makao napisał(a)
Ścianka w ubiegłym roku nie była wcale uruchamiana z powodu prac nad elewacją. Wszędzie było pełno styropian i było ryzyko uszkodzenia pompki.
Dziś udało się ją uruchomić i wszystko działa jak ta lala . Podświetlenie ledowe też


Nie zdążyłam zrobić zdjęcia pompce dla Patrycji. Mąż z synem za szybko to ogarnęli.


Niesamowite że wykonaliście ta ściankę sami wygląda przepięknie i żadnej fachowiec by się nie powstydzil a ten kojący dźwięk wody musi być cudowny
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
vita 08:23, 14 kwi 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Piękna wizytówka, tyle wiosennego kwiecia, masa tulipanów, ciekawe odmiany ciemierników
Czekam na kolejne pory roku
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Makao 19:25, 14 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
MagdaLenka napisał(a)
Aniu, wreszcie doczekaliśmy się Twojej wizytówki.
Wiosenna część super. Czekam na ciąg dalszy.

W końcu dorosłam do tego kroku
Uzbierałam sporo zdjęć więc jest co pokazać.
Na razie wiosna.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 19:29, 14 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
ewsyg napisał(a)
Ładne różyczki przyszły. Ta z gołym korzeniem ma super rozrośnięty. też mam jedną różę z oczkiem

U mnie w tym roku dużo róż przemarzło do ziemi, odbijają, ale kiedy to urośnie i zakwitnie, jak to róże pnące i krzaczaste. Zaskoczyło mnie, że potrafiły przemarznąć takie grube pędy. Zimę przetrwały bez żadnego uszczerbku, a przedwiośnie je pokonało.

Zawszy boję się kupować róże z gołym korzeniem ale ta For Your Eyes Only nie była dostępna a jak się pokazała to tylko w tej formie. Wzięłam bo bardzo mi się podoba. Będzie rosła w donicy na tarasie żeby mieć na nią oko
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 19:32, 14 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
Narsilia napisał(a)


Niesamowite że wykonaliście ta ściankę sami wygląda przepięknie i żaden fachowiec by się nie powstydzil a ten kojący dźwięk wody musi być cudowny

Dziękuję za pochwałę. Ta ścianka to nasza perełka
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 19:33, 14 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
vita napisał(a)
Piękna wizytówka, tyle wiosennego kwiecia, masa tulipanów, ciekawe odmiany ciemierników
Czekam na kolejne pory roku

Nie myślałam, że ktoś zagląda do mojej wizytówki. Wątek wizytówkowy powstał rok temu tylko zdjęć nie mogłam dobrać.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Magara 23:27, 14 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Ania, ja tu u Ciebie siedzę od dłuższego czasu jak mysz pod miotłą
Tu się tyle dzieje, a ja jakoś nie mam nic mądrego do powiedzenia
Dziś mnie naszło bo wizytówkę obejrzałam I nabrałam wątpliwości czy mój kanzan to kanzan
Zdjęcia mam ale nie wiem, której wiśni. Jutro zrobię z opisem, może wpadniesz rozstrzygnąć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 23:36, 14 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Też obejrzałam wizytówkę, bardzo ładna i fajne zdjęcia wybrałaś też mam tą wiśnie, chyba, moja już ma trochę lat, ma zielone liście, ładnie się przebarwia jesienią Ale dokładnej jej nazwy nie znam, to były początki naszego ogrodowania.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anabuko1 07:29, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Piękna róże kupiłaś na taras.
Mam na nią chęć.
Ścianka wodna rewelacyjna.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies