Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród 2

Makao 21:32, 29 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
Magleska napisał(a)
Fajne hosty ja też mam w donicach na tarasie -zimują bez problemu -mam zwykłe ,nieocieplone donice

Bardzo dobre informacje
Czyli to był dobry pomysł uderzyć w hosty do donic
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Alija 22:06, 29 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Trójkątna rabata świetnie się prezentuje, a jak już rośliny się rozrosną będzie super.
Zakupy fajne, wybrałaś bardzo ładne hosty, akurat mam takie i bardzo je lubię.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Wafel 22:58, 29 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1002
A jak hosty pod zadaszeniem to trzeba zimą czasem podlać jak nie ma mrozu? Mam tak zimującą trzmielinę i hakonechloa, czasem podlewam zimą żeby całkiem nie ususzyć.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Magara 23:33, 29 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Zaglądam i zachodzę w głowę, jak wiele można zmieścić nowych roślin w dojrzałym ogrodzie
Ale widać można
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 06:56, 30 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
Makao napisał(a)
A do tego kupiłam całą masę roślin do ogrodu znajomej


Lilak cudny Pomorzanka

Z lilaka będziesz na 100% zadowolona.
Dorosły krzew prezentuje się rewelacyjnie, wiem co mówię
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Makao 07:07, 30 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
Alija napisał(a)
Trójkątna rabata świetnie się prezentuje, a jak już rośliny się rozrosną będzie super.
Zakupy fajne, wybrałaś bardzo ładne hosty, akurat mam takie i bardzo je lubię.

Mam wrażenie że większość host jest ładna. Wybór nie był więc jakoś skomplikowany. Mało czysto zielonych było. Tylko tą jedną wielką mieli.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 07:09, 30 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
Wafel napisał(a)
A jak hosty pod zadaszeniem to trzeba zimą czasem podlać jak nie ma mrozu? Mam tak zimującą trzmielinę i hakonechloa, czasem podlewam zimą żeby całkiem nie ususzyć.

Tak, standardowo jak resztę. Hakone też będę mieć w donicach
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 07:11, 30 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
Magara napisał(a)
Zaglądam i zachodzę w głowę, jak wiele można zmieścić nowych roślin w dojrzałym ogrodzie
Ale widać można

No widzisz.
Szczerze mówiąc to po tylu latach niektóre rośliny muszę wymienić bo zanikły. Zwłaszcza miskanty. Jak się tak przejdę to z roku na rok coraz więcej luk się robi. Za chwilę zacznę ogród tworzyć od nowa
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 07:15, 30 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4303
antracyt napisał(a)

Z lilaka będziesz na 100% zadowolona.
Dorosły krzew prezentuje się rewelacyjnie, wiem co mówię

Kupiłam go koleżance. U mnie nie mam już miejsca na takie duże rośliny. Mam u siebie Tadeusza Kościuszko. Myślę że jeśli już bym miała na siłę jakiegoś wcisnąć to chyba kupiłabym Krasavicę Moskwy bo bardzo na nią poluję od lat ale niestety. Nieosiągalna stacjonarnie.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Anda 09:05, 30 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Krasawica piękna, mamy ją w szkółce jako Beauty of Moskau Może powinnaś ją szukać też pod tą nazwą.

Nowa rabata bardzo zyskała po dodaniu obrzeża. Ciekawa jestem, jak ją obsadzisz.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies