Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

UrsaMaior 09:52, 29 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8344
April napisał(a)
Ale się teraz fajnie ogląda jak znam topografię
Fajny ten tawulec. Chyba poszukam do siebie.

Za to wracając nabyłam śnieguliczkę Brain de Solei. A dopiero żebrałam o odrosty od Agaty Brzozowej


Bosz u mnie jej pełno, trzeba było mówić!
____________________
ogród pod lasem
Anda 09:53, 29 cze 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Tarciu Aniu, cudniaście już teraz u Ciebie Niestety nic bardziej oryginalnego napisać nie mogę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
UrsaMaior 09:55, 29 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8344
Wyślę Ci zaraz na priv sklep, w którym ja kupiłam ostatni rzut.
Rośnie niezbyt szybko, ale jakoś ostatnio przyspieszyła.

TAR napisał(a)
Iza ona jest po prostu zajefajna, szukam na necie zeby jeszcze kupic.A jak szybko rośnie?
____________________
ogród pod lasem
TAR 10:09, 29 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7641
Anda napisał(a)
Tarciu Aniu, cudniaście już teraz u Ciebie Niestety nic bardziej oryginalnego napisać nie mogę
i nie ma potrzeby dzieki Ewa
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 10:21, 29 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18167
Rety, normalnie arboretum dereniowe masz . W Rogowie widziałam dorosłe egzemplarze dereni kousa i dlatego mam tylko 3 sztuki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:38, 29 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7641
wiem i przeraza mnie to troche ale co poradzic na chorobe no nie ma lekarstwa. ograniczam sie jak moge w zakupach, juz nic nie kupuje wiecej z drzew , potrzebne mi krzewy sredniego pietra i byliny. a co zobacze derenia to jak jakis hazardzista łape wyciągam po nie. to samo z klonami, juz nawet po ogrodniczych nie jezdze
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 10:46, 29 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10339
Cisy mam hicksi i hilli. Te drugie zdecydowanie lepsze. Nie rozłażą się tak. Są bardziej pionowe
____________________
April April podbija las Mazowsze
Makao 12:12, 29 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4375
Brzoza Shiloh mnie zaciekawila. Fajna.
Tawulec to pewnie mówisz o tym pogiętym czy innym?
Skąd Wy bierzecie te wózki? Ja też już taki chcę.
Masz ooogrom roślin. Kiedyś też tak chciałam sadzić rozmaitości ale Toszka mnie opitoliła że rośliny do siebie nie pasują i zrezygnowałam z mieszania. Sądzę plamami tak więc szacun że Tobie ta sztuka wychodzi bo mi absolutnie.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
LIDKA 12:24, 29 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7339
Tarcia idziesz jak burza. Z tymi rabatami świetnie że gęsto, od razu będzie ładnie.
Żałuje że tak nie zrobiłam jak TY z tym przykrywaniem włóniną obrobionej ziemi po budowie. szybciej by było.
No i jesteś dereniomaniaczką ja mam szczepione na pniu 8 w szpalerku. nazw nie znam ale pewno te zwykłe i mi się podobają.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
TAR 12:37, 29 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7641
Makao napisał(a)
Brzoza Shiloh mnie zaciekawila. Fajna.
Tawulec to pewnie mówisz o tym pogiętym czy innym?
Skąd Wy bierzecie te wózki? Ja też już taki chcę.
Masz ooogrom roślin. Kiedyś też tak chciałam sadzić rozmaitości ale Toszka mnie opitoliła że rośliny do siebie nie pasują i zrezygnowałam z mieszania. Sądzę plamami tak więc szacun że Tobie ta sztuka wychodzi bo mi absolutnie.


tak, tawulec pogiety Crispa, wpisz sobie w google "wozek ogrodowy" wszystko Ci wyskoczy, przy zakupie nie patrz tylko na cene ale tez na pojemnosc i kilogramy udźwigu. Sa takie na 120, 150 i 300. Te ostatnie maja mocniejsza konstrukcje i sie tak nie wyginaja. Moj ma dobre 5 lat i caly czas smiga bez uszczerbku.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies